Blowjob van Tiemetje uit Sittard-Geleen voor struiken snoeien

Klusjes voor Tiemetje

Tiemetje uit Sittard-Geleen zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'struiken snoeien'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een haag waar een stuk van af moet, maar ik ben niet zo fan van ladders en hoogtes, dus ik zoek iemand die me kan helpen en wie ik kan belonen met een blowjob.
Naam:
Tiemetje
Plaats:
Sittard-Geleen
Klus:
Struiken snoeien
Regio:
Limburg
Beloning:
Blowjob
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Tiemetje:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Lizan · Zaltbommel, Gelderland

Hey jij daar.... als jij eens wil likken aan mijn dkke borsten dan moet je wel eerst even mijn fietsband komen plakken! Alleen schone mannen!!

Meer over Lizan
Mienke · Dendermonde, Oost-Vlaanderen

Ik ben Mienke en ik ben bereid om met jou een sexy douche te nemen als je mijn badkamer muur kunt schilderen, boven de tegels. Er zitten rare vlekken op die ik wit wil hebben.

Contact met Mienke
Lijsje · Landsmeer, Noord-Holland

Iemand hier die mijn wasmachine eens kan nakijken? Iets blokkeert er en ik snap er niks van. Ik bied je mijn borsten aan bij wijze van vergoeding.

Sexdating met Lijsje
Jolieke · Herten, Limburg
Beloning: Blowjob

Ik zoek iemand die twee keer per maand mijn appartment wil stofzuigen. Als beloning zal ik je elke keer zelf afzuigen. Ik heb niet genoeg geld, dus ik betaal in natura.

Sexdating met Jolieke
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.