Borsten betasten van Francien uit Groningen voor fietsband plakken

Klusjes voor Francien

Francien uit Groningen zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'fietsband plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik woon in Groningen en mijn band is lek. Die moet gerepareerd worden. Als het je lukt mag je met mijn borsten spelen en misschien nog wel meer..
Naam:
Francien
Plaats:
Groningen
Klus:
Fietsband plakken
Regio:
Groningen
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Francien:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Maasje · Nijmegen, Gelderland
Beloning: Neuken

Mijn auto wil niet meer starten dus ik zoek een monteur of iemand die mijn boodschappen kan komen brengen de komende drie weken tot ik weer uitbetaald krijg. Vergoeding in natura.

Meer over Maasje
Alyssa · Littenseradeel, Friesland
Beloning: Neuken

Ik ben op zoek naar een appartment in Friesland. Maar dat is moeilijk! Want ik heb 150.000 max! Wie me helpt zal ik op deze manier vergoeden, zoals op mijn foto ;)

In natura met Alyssa
Hayley · Zeist, Utrecht
Klus: Stuccen
Beloning: Neuken

Deze pussy is voor jou, lekker ding... als jij die muur achter me helemaal vlak weet te stuccen! Spiegelgladde muur = spiegelgladde poes helemaal voor jou!

Sex klus voor Hayley
Anissa · De Wolden, Drenthe

Wie komt mijn tuintje eens aanharken? Dan mag je daarna met mijn borsten spelen. LEt op: heel veel mannen willen met mijn dikke tieten spelen, maar ik sta dat zelden toe!

In natura met Anissa
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.