Borsten betasten van Francien uit Groningen voor fietsband plakken

Klusjes voor Francien

Francien uit Groningen zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'fietsband plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik woon in Groningen en mijn band is lek. Die moet gerepareerd worden. Als het je lukt mag je met mijn borsten spelen en misschien nog wel meer..
Naam:
Francien
Plaats:
Groningen
Klus:
Fietsband plakken
Regio:
Groningen
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Francien:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Annigje · Mechelen, Antwerpen

Ik zoek een handige man die goed met de hamer overweg kan en die een reparatie uit kan voeren voor mij. Ik kan helaas niet anders betalen dan in natura met mijn lijf.

Contact met Annigje
Alet · Ninove, Oost-Vlaanderen
Beloning: Neuken

Wegens een blessure kan ik niet teveel tillen, maar mijn nieuwe bankstel komt er binnenkort aan en ik heb hulp nodig met het verslepen en tillen! In ruil voor... ?

Sexdating met Alet
Titia · Halle, Vlaams-Brabant

Hey... ik zoek iemand die mijn gras kan komen maaien. Ik heb een kleine tuin, maar grote borsten. Ik betaal daarom in natura, je mag even met mijn borsten spelen als beloning..

Sex klus voor Titia
Maasje · Nijmegen, Gelderland
Beloning: Neuken

Mijn auto wil niet meer starten dus ik zoek een monteur of iemand die mijn boodschappen kan komen brengen de komende drie weken tot ik weer uitbetaald krijg. Vergoeding in natura.

Meer over Maasje
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.