Borsten betasten van Francien uit Groningen voor fietsband plakken

Klusjes voor Francien

Francien uit Groningen zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'fietsband plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik woon in Groningen en mijn band is lek. Die moet gerepareerd worden. Als het je lukt mag je met mijn borsten spelen en misschien nog wel meer..
Naam:
Francien
Plaats:
Groningen
Klus:
Fietsband plakken
Regio:
Groningen
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Francien:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Hennieke · Leuven, Vlaams-Brabant
Beloning: Neuken

Hoi hoi, ik sta al een tijdje droog en deze site leek me erg leuk qua concept! Mijn klusje is om mijn tuin te komen harken en daarna... je beloning in mijn slaapkamer :))

Contact met Hennieke
Jenieke · Landerd, Noord-Brabant
Beloning: Neuken

Mijn terras moet eens schoongemaakt worden met een hogedrukspuit en die heb ik dus zelf niet. Doe jij het voor me? Dan zal ik me daarna bezighouden met jouw hogedrukpik

Sexdating met Jenieke
Yvke · Dronten, Flevoland
Beloning: Neuken

Ik wil je graag mijn lichaam aanbieden indien je mijn garage kunt bevrijden van een aantal grote lompe objecten die te veel plaatst in beslag nemen. Wie helpt me?

Contact met Yvke
Roos · Hellendoorn, Overijssel
Beloning: Neuken

Ik ben op zoek naar een man die mijn tuin eens onder handen wil nemen en de wildernis weg kan halen. Geld heb ik niet voldoende, maar een wel een sexy lichaam en ook zin..

Contact met Roos
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.