Francien uit Groningen zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'fietsband plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Welke man kan voor mij een nieuwe kraan in de keuken installeren? Moet heel simpel zijn, maar niet voor mij, haha... Beloning: mijn blote borsten betasten... Deal?
Meer over ElissaVers gescheiden en moet nu mijn inboedel verplaatsen naar mijn nieuwe woning, maar dat lukt me nooit alleen en ik heb geen geld meer over. Wie accepeert een vergoeding in natura?
In natura met BellaZou iemand zo vriendelijk willen zijn om het gras bij mijn moeder te maaien? Ik kan je helaas niet met geld betalen, maar wel met mijn lichaam. Maaibeurt = neukbeurt.
In natura met MijkeHeren, mijn vaatwasser is stuk en een professionele reparatie is te duur voor mij. Wie kan mij helpen en wie accepteert een kleine vergoeding in natura? Alleen als het werkt!
Sex date met Angelieke