Heleen uit Zuidwest-Friesland zoekt in de regio Friesland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'software installeren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb geen trap en ook al had ik er een, een lamp ophangen is niet mijn ding. Wie dat voor me wil doen krijgt een beloning die ik doe met mijn tong en lippen..
Hulp voor sex met LeintjeIk heb een plas water onder mijn badkuip, waar ik niet goed van word... Fix jij het ? Dan gaan we daarna samen in bad, zodat ik je terug kan betalen.
Contact met TonkeIk ben op zoek naar iemand die mijn verwarmingsketel na kan kijken, want hij maakt een raar geluid. Ik kan je niet betalen met geld, maar wel met een blowjob.
Hulp voor sex met EgbertjeBeste klusjesmannen, is hier iemand die voor mij laminaat parket kan leggen en in ruil voor zijn job seks met mij accepteert? Wat je op de foto ziet krijg je letterlijk..
In natura met Nicolien