Annefloor uit Veere zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'garage opruimen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Mijn vaatwasser doet het weer eens niet. Maar ik ga niet nog eens 80 euros betalen voor een reparateur... Liever een handige man die een momentje met mijn borsten accepteert als vergoeding.
Klusjes voor RosanIk heb een nieuwe tablet, maar ik krijg er geen wifi op, dus ik zou graag iemand willen ontvangen die mij daar bij kan helpen. Ik pijp alleen als alles werkt.
Contact met MaatjeMijn auto maakt een raar geluid en ik durf er niet meer mee te gaan rijden. Welke handyman kan dit voor mij fixen? Ik betaal je niet met geld, maar met mijn lichaam, ok?
Klussen voor NathalieMijn wens is om ecoligischer te worden en een eigen moestuin te hebben. Ik weet echter nog niks en heb nog niets gedaan. Wie kan mij helpen? In ruil voor een gratis nummertje?
Sexdating met Marliene