Anneminke uit Ouderkerk zoekt in de regio Zuid-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'vinyl vloer leggen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Mijn woonkamer moet hetzelfde parket krijgen als mijn keuken. Het gaat om 6m2, wie kan mij helpen? Ik heb het parket, maar geen materiaal om het te zagen en leggen..
Klusjes voor JaantjeIk heb een achterstand op school opgelopen die ik graag weg wil werken, om te kunnen slagen dit jaar, maar ik heb echt bijles nodig. Wil iemand dat geven in ruil voor seks?
In natura met WendeZou iemand mij kunnen helpen bij het ophangen van een grote kristallen kroonluchter? Het lukt me nooit zelf... Ik zal je belonen in natura. Of met geld als je dat liever hebt :/
Klusjes voor ZwaantjeIk hoorde dat ik hier goedkope werklui kan vinden! Ik heb geen geld, maar zit met een muur met een deuk erin. Kan iemand die komen herstellen? In ruil voor een moment met mijn borstjes.
Contact info van Caroline