Suze uit Borsele zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'gras maaien'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik word cam girl, maar ik krijg mijn cam niet aan de praat, dus ik zoek een handige man die dat voor mij kan en wil doen. In ruil voor een blowjob misschien?
Klussen voor AnnichjeIk heb een probleempje met de accu van mijn auto dus ik zoek hier hulp en omdat auto\'s vies maken wil ik je daarna als beloning graag wassen... Maar alleen maar als je mijn accu vervangt!!
Sexdating met FranskeOp mijn etage heb ik een verstopte WC... ik schaam mij hier erg voor. Wie kan dit discreet voor mij oplossen? Accepteert u dan een vergoeding door middel van een handjob?
Meer over MarlienHey lekker ding, kom je met mij mee in bad? Ja, zou je dat willen? Ok... maarrrrr ik heb wel een voorwaarde: eerst repareer jij mijn lekkende kraan... Anders niet in bad met mij :)
Klusjes voor Gea