Suze uit Borsele zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'gras maaien'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Wanneer het regent moet ik in mijn huis een emmer plaatsen... ik word daar zo gek van, dat ik heb besloten hier iemand te zoeken die een vergoeding in natura accepeert in ruil voor de klus..
Sexdating met StaceyIk ben bereid om je een echte handjob te geven als jij de olie komt verversen van mijn auto. De beloning krijg je alleen maar als de klus geklaard is. Ik schijn er goed in te zijn..
Contact met DerkjeIk zit met enkele kapotte dakpannen die vervangen moeten worden. Ik heb reserve pannen, maar durf zelf het dak niet op. Als jij het doet, mag je daarna met me naar bed..
Klusjes voor FraukjeBen op zoek naar een software techneut die wat programma\'s wil komen installeren en wat dingen wil opschonen op mijn PC. Ik ben zelf nogal onhandig daarmee, maar wel handig met andere dingen..
Sexdating met Pleuni