Rifke uit Beek zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'handjob' in ruil voor: 'grof vuil wegbrengen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ga op kamers en ik zoek iemand die me kan helpen met de verhuizing. Ik heb helaas geen geld om te betalen, maar ik kan het wel in natura doen, als je dat goed vindt.
In natura met Anne-WiekeIk ben op zoek naar een handige timmerman die voor mij een kast kan maken, op maat... Het is vrij duur, te duur voor mij, dus ik dacht misschien kan ik in natura alles betalen?
Klusjes voor JulieEen boom is omgevallen in mijn tuin en ik beschik niet over het juiste gereedschap om dat allemaal op te ruimen. Kun jij mij daarmee helpen? In ruil voor een nummertje met mij?
Sex date met DyckeIk heb een nieuwe PC gekocht en ik loop steeds vast. Ik heb echt geen talent voor informatica, maar ik heb wel talent wat betreft het geven van blowjobs. Hebben we een deal?
Sex klus voor Harmpje