Rifke uit Beek zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'handjob' in ruil voor: 'grof vuil wegbrengen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Welke man wil bij mij thuis een vinyl vloer komen leggen (die al besteld is) en in ruil daarvoor een vrijpartij met mij accepteert? Ik ben niet lelijk, slecht diskreet ;)
Meer over AnneminkeJonge maar onhandige vrouw zoekt handige man die mijn fietsband eens kan komen plakken. Als beloning mag je eens met mijn blote tietjes spelen.
Meer over NetteIemand die een deuk in een gipsmuur kan herstellen? Volgens mij is dat zo gebeurd. Ik ben er echter te onhandig voor. Kan ik je daarna een moment met mijn borsten aanbieden?
Contact info van DanythaHoi, ik ben inmiddels klaar met mijn studie, moet van mijn huurkamer af en ik zoek nu mijn eerste appartementje. Heb jij de gouden tip voor mij? Dan heb ik een leuke beloning vor jou
Sexdating met Pietje