Claartje uit Hoogeveen zoekt in de regio Drenthe een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'wasmachine repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Alle loodgieters lijken opeens bezet en mijn CV moet nodig nagekeken en schoongemaakt worden. Ik heb het koud... Kan iemand dit voor mij komen doen? Zo snel mogelijk?
Sex date met JacolienKan iemand mijn slaapkamer helemaal schilderen? Ook het plafond? Als alles klaar is mag je me lekker neuken. Mooie deal of niet? Ik heb alle potten verf al in de garage.
Sex date met RozemarijnHey lekker ding, kom je met mij mee in bad? Ja, zou je dat willen? Ok... maarrrrr ik heb wel een voorwaarde: eerst repareer jij mijn lekkende kraan... Anders niet in bad met mij :)
Klusjes voor GeaIk ben niet de jongste meer en ik heb een aantal zware objecten in mijn garage die echt naar de milieustraat moeten. Ik bied je een uur seks aan in ruil voor deze klus..
Sexdating met Irene