Jolinde uit Veendam zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'geld lenen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Hey, ik ben op zoek naar iemand die met mij mijn boot schoon kan maken! Het is een kleine boot, maar hij kan wel een beurt gebruiken. Net als ik... ssst! ;) Kom je me helpen?
Sex date met KayleeIk ben op zoek naar een handige man die mijn terras kan vernieuwen en daarvoor alleen maar in natura betaald wil worden. Ik zit een beetje krap bij kas, maar mijn terras is echt kapot.
Sex date met FoskeKan iemand een week lang op mijn cavia passen? Ik geef je voer, je hoeft de kooi niet te verschonen en als beloning zal ik je pijpen tot het einde.
Meer over HendrikeKan iemand mijn konijn voeren in het weekend? Maar een enkele keer. Je kunt via mijn tuin het hok bereiken. Ik laat je daarna met mijn borsten spelen bij wijze van vergoeding.
Klusjes voor Esmay