Neuken met Jolinde uit Veendam voor geld lenen

Sex klus voor Jolinde

Jolinde uit Veendam zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'geld lenen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben een studente met een beetje geld tekort... Ik zou heel graag een bedrag van 800 euro willen lenen. Rentevrij... De rente is wat je op mijn foto ziet ;)
Naam:
Jolinde
Plaats:
Veendam
Klus:
Geld lenen
Regio:
Groningen
Beloning:
Neuken
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Jolinde:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Minouche · Coevorden, Drenthe

Als jij mij komt helpen alle muren van mijn huis aan de binnenkant de schilderen mag je me aan het einde van de dag neuken in al mijn gaatjes, tot het complete project afgerond is.

Sex klus voor Minouche
Ayla · Goirle, Noord-Brabant
Beloning: Neuken

Ik heb het in de rug gekregen en mijn ramen moeten echt een keer gezeemd worden. Binnen- en buitenkant. Als beloning bied ik je mijn rijpe lichaam aan.

Meer over Ayla
Luna · Delft, Zuid-Holland
Beloning: Neuken

Ik zoek een lekkere vent die mijn schoorsteen en kachel klaar kan maken voor de winter Dus vegen en zuigen.. Daarna zal ik je zuigen als beloning ;P

Klussen voor Luna
Isabelle · Oosterhout, Noord-Brabant
Klus: Reparatie
Beloning: Handjob

Ik zoek een handige man voor een kleine reparatie bij mij thuis. Ik kan helaas niet met geld betalen, maar ik wil je graag met mijn hand verwennen... Als je dat ok vindt..

Sex klus voor Isabelle
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.