Jolinde uit Veendam zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'geld lenen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Hey... ik bied je een schuimend warm bad aan in mijn twee-persoonsbad, samen met mij dus, als jij mij kunt helpen met het leggen van een parketvloer in mijn slaapkamer.
Contact info van GeraIk heb een achterstand op school opgelopen die ik graag weg wil werken, om te kunnen slagen dit jaar, maar ik heb echt bijles nodig. Wil iemand dat geven in ruil voor seks?
In natura met WendeZou iemand mij kunnen helpen bij het ophangen van een grote kristallen kroonluchter? Het lukt me nooit zelf... Ik zal je belonen in natura. Of met geld als je dat liever hebt :/
Klusjes voor ZwaantjeIk heb een grote tak van de buren die boven mijn tuin hangt en ik bezti niet het juiste gereedschaap om deze af te zagen en mijn buren weigeren me te helpen... Wil jij me helpen?
Sexdating met Martine