Neuken met Sasha uit Bergen voor woonruimte gezocht

Sex date met Sasha

Sasha uit Bergen zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'woonruimte gezocht'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Hello, I\'m in Netherlands since few months. I'm looking for new home to live for while. I don\'t work, but I can pay with my body. Only honest man please. I\'m 26 years old
Naam:
Sasha
Plaats:
Bergen
Klus:
Woonruimte gezocht
Regio:
Limburg
Beloning:
Neuken
Werkduur:
4 uur
Leg hier contact met Sasha:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Elenoor · Eemsmond, Groningen
Klus: Stuccen

Ik ben per direct op zoek naar een stucadoor voor een complete kamer van 4m2. Ik heb het financieel helaas een beetje moeilijk op dit moment dus ik vergoed je slechts in natura.

Klusjes voor Elenoor
Fieneke · West Maas en Waal, Gelderland

Heren... ik bied jullie mijn lichaam aan voor een avondje, maar dan moet ik wel een werkende elektra configuratie in mijn nieuwe keuken hebben. Wie kan mij daar bij helpen?

Klusjes voor Fieneke
Lyfke · Sint-Truiden, Vlaams-Limburg
Beloning: Neuken

Mijn vraag aan jou is: hoeveel kamers van mijn appartement wil jij voor mij schilderen voor een vrijpartij? Alleen de muren, niet de plafonds en ook niet de vloer.

In natura met Lyfke
Aaliyah · Leiden, Zuid-Holland
Beloning: Triootje

Wij zijn een bi-seksueel koppel en we proberen een moestuin aan te leggen, maar het werk is te veel voor ons beiden. Wat zou je zeggen van een triootje met ons..?

Contact info van Aaliyah
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.