Sasha uit Bergen zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'woonruimte gezocht'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Mijn werkster is ziek en ik zoek iemand die mijn huis wil stofzuigen. Het leek me leuk om een keer niet met geld te betalen, maar met iets veel originelers... Wat denk je?
Contact info van ElckeIk moet een week lang op het huis van mijn ouders passen, maar ik ben bang als ik alleen ben. Ik zoek dus gezelschap... Graag iemand met wie ik ook seks kan hebben.
Sex klus voor AlineIk heb een paar erg zware en lompe objecten die ik naar een andere kamer moet verplaatsen, maar ik ben maar een jonge studente, snif snif... Ik vergoed in natura.
Meer over SusanneWie kan er drie keer eten komen geven aan mijn katten? Als beloning mag je een keer uitgebreid met mijn borsten spelen. Alleen serieuze heren die ook in de buurt wonen.
Hulp voor sex met Gerrianne