Blowjob van Arike uit Loppersum voor verwarmingsketel nakijken

Meer over Arike

Arike uit Loppersum zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'verwarmingsketel nakijken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Kan iemand mijn CV na komen nakijken? Ik heb even geen geld om er voor te betalen, maar misschien dat een blowjob ook OK is als vergoeding? Geen beunhazen graag.
Naam:
Arike
Plaats:
Loppersum
Klus:
Verwarmingsketel nakijken
Regio:
Groningen
Beloning:
Blowjob
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Arike:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Geertje · Hoogstraten, Antwerpen

Is hier iemand die mij zou willen komen helpen om een nieuwe deurbel bij mij thuis te installeren? Ik heb geen geld, maar ik kan je een momentje met mijn borsten aanbieden..

In natura met Geertje
Marlous · Urk, Flevoland
Beloning: Neuken

Ik ben voor een uur lang voor jou, als jij bij mij in mijn huurwoning een beschadigde muur helemaal kunt herstellen. Er zitten scheuren en deuken in en de huisbaas is nogal boos...

Klusjes voor Marlous
Linsey · Herentals, Antwerpen

Ik wil behang in mijn toilet ruimte, maar ik heb iemand nodig die me helpt met het vasthouden van de banen wanneer ik ze op de muur plak. Mijn borsten zullen dan je beloning zijn.

Contact info van Linsey
Fimke · Sluis, Zeeland
Beloning: Blowjob

Ik zoek een huiswerk begeleider voor VWO, zodat ik mijn eindexamen eindelijk eens ga halen dit jaar. Ik kan niet met geld betalen maar wel met mijn mond en mijn handen.

Contact met Fimke
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.