Arike uit Loppersum zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'verwarmingsketel nakijken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik vind het echt heel erg dat ik het niet kan, maar ik ben bang om te vallen en om mezelf te elektrocuteren, dus als jij mijn lamp ophangt trek ik je eens lekker af.
In natura met GeertruidaHey, ik zit met een probleempje... mijn fietsband is lek en ik weet niet hoe ik die moet plakken. Fietsenmaker is te duur voor mij. Kan iemand mij helpen in ruil voor seks?
Klussen voor KaylaIk heb per direct iemand nodig die een webcam kan installeren. Ik weet echt niets van computers, maar ik moet video chatten voor mijn werk. Ik kan je helaas alleen zo betalen..
Contact info van KathelijneIk zoek iemand die mij een schouder massage kan geven en in ruil daarvoor toegang krijgt tot mijn blote borsten om daar dan mee te spelen, als beloning.
Sexdating met Lizzie