Blowjob van Arike uit Loppersum voor verwarmingsketel nakijken

Meer over Arike

Arike uit Loppersum zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'verwarmingsketel nakijken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Kan iemand mijn CV na komen nakijken? Ik heb even geen geld om er voor te betalen, maar misschien dat een blowjob ook OK is als vergoeding? Geen beunhazen graag.
Naam:
Arike
Plaats:
Loppersum
Klus:
Verwarmingsketel nakijken
Regio:
Groningen
Beloning:
Blowjob
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Arike:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Diewertje · Zuidhorn, Groningen
Beloning: Neuken

Ik kan vanwege mijn rugproblemen mijn ramen niet wassen. Ik heb geen geld voor een professionele glazenwasser, dus ik zoek iemand die ik in natura kan betalen.

Sex date met Diewertje
Amelie · Zottegem, Oost-Vlaanderen

Ik heb echt twee linkerhanden en toch zou ik graag een kraan in mijn badkamer willen hebben. Ook de afvoer buizen ontbreken er. Maar ik zal je goed belonen als je me helpt.

Sex klus voor Amelie
Tialda · Goeree-Overflakkee, Zuid-Holland
Beloning: Neuken

Ben jij goed in het leggen van laminaat? Kom mij dan eens helpen! Gratis? Ja, uiteraard! Waarom zou ik? Nou, omdat je an afloop met mij een lekker nummertje mag maken, als beloning :D

Klusjes voor Tialda
Alexia · Voerendaal, Limburg
Beloning: Neuken

Lastig om op dit moment een verwarming monteur te vinden! Is er niet iemand die dat deze week kan komen doen? Gratis..! Of laat ik het zo zeggen: in ruil voor seks met mij?

Klusjes voor Alexia
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.