Blowjob van Arike uit Loppersum voor verwarmingsketel nakijken

Meer over Arike

Arike uit Loppersum zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'verwarmingsketel nakijken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Kan iemand mijn CV na komen nakijken? Ik heb even geen geld om er voor te betalen, maar misschien dat een blowjob ook OK is als vergoeding? Geen beunhazen graag.
Naam:
Arike
Plaats:
Loppersum
Klus:
Verwarmingsketel nakijken
Regio:
Groningen
Beloning:
Blowjob
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Arike:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Fennetje · Eemnes, Utrecht

Ik zoek iemand die mijn iMac met mijn printer kan verbinden. Mij lukt het niet. Als vergoeding kun je je daarna even vermaken met mijn borsten. Alleen als het printen lukt!

In natura met Fennetje
Jeltsje · Nieuwegein, Utrecht

Ik neem je mee de douche in op voorwaarde dat jij mijn lekkende douche eerst repareert... Pas als er geen druppels meer uit de buis vallen heb je recht op je exclusieve beloning..

Meer over Jeltsje
Tessa · Herk-de-Stad, Vlaams-Limburg
Beloning: Neuken

Ik zit op kot en ik heb een nogal wild feest gehad, verschillende muren zitten vol deuken, de eigenaar wil dat ik het z.s.m. herstel, maar ik heb geen geld :(

In natura met Tessa
Hendrike · Beverwijk, Noord-Holland

Kan iemand een week lang op mijn cavia passen? Ik geef je voer, je hoeft de kooi niet te verschonen en als beloning zal ik je pijpen tot het einde.

Meer over Hendrike
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.