Klusjes doen in ruil voor sexuele handelingen of zelf echte neukpartijen? Ook in Noord-Holland is het mogelijk en verschillende vrouwen bieden klusjes aan in ruil voor aftrekken of zelfs tot complete neuk sex met anale penetraties erbij!
Wij zijn een lesbisch koppel en de goot rondom ons huis zit helemaal vol bladeren. We zoeken een man die de goot wil schoonmaken. P.s. wij zijn bi-seksueel.. ;-)
Klusjes voor IlseIk heb echt geen verstand van technische dingen, maar ik heb in mijn keuken toch echt een kraan nodig. Iwe kan mij helpen in ruil voor echte seks met mij voor 1 keer?
Contact info van PetertjeWegens scheiding ben ik verhuisd naar een kleine woning. Alles staat op z'n plaats behalve de matras die ik niet de etage op krijg. Kan iemand mij daarmee helpen?
Klussen voor MelodyHoi allemaal, ik heb nogal wat takken in mijn tuin die afgezaagd en weggebracht moeten worden, maar zit een beetje krap bij kas... Is een betaling in natura ook goed?
In natura met MartineIk heb drie kinderen die allemaal een enorme puinhoop hebben gemaakt in hun kamers en ik weet niet meer hoe ik dit moet organiseren. Ik heb dringend hulp nodig!
Hulp voor sex met FranskeIk heb nogal wat onkruid in mijn tuin en ik heb last van mijn been, waardoor ik moeilijk kan staan, maar ik kan wel vrijen, mocht dat je interesseren bij wijze van beloning..
Meer over AdriaantjeDe afwas stapelt zich op, oude spullen slingeren overal rond, vlekken, potten, pannen... kortom, het is een grote bende hier en ik haat opruimen! Ik zoek dus hulp..
In natura met NoanneIk vind het echt heel erg dat ik het niet kan, maar ik ben bang om te vallen en om mezelf te elektrocuteren, dus als jij mijn lamp ophangt trek ik je eens lekker af.
In natura met GeertruidaIk heb een rommelkamertje die echt een keer opgeruimd moet worden. Hij is klein, maar ik heb te veel pijn in mijn knie. Als beloning met je met mijn borsten spelen.
Klussen voor Sabien