Als het je lukt om een klus te doen of een probleem voor deze vrouwen op te lossen, zijn ze bereid om als beloning samen met jou in bad te gaan en te genieten van een geil, erotisch moment met z'n tweetjes!
Hey! Een barbecue schoonmaken is altijd zo\'n smerig werk! Ik haat het, maar toch moet het gebeuren. Ik heb een grote BBQ! Kom jij me helpen? Dan gaan we elkaar daarna goed wassen...
Sex date met RienekeHoi hoi... ik heb een lekkende douche... Elke keer water op de grond... Word er gek van! En geen geld voor loodgieter... Dussss... Iemand wil mij helpen in ruil voor douche samen met mij?
Klussen voor GeesjeIk bied je een romantisch bad aan met mij als je mijn slaapkamer wil komen stuccen. Graag een nette man, respectvol en bij voorkeur jonger dan ik. (Is een fantasie van me..)
Meer over AlyssaIk bied je een spannende douche aan samen met mij als jij mijn complete regengoot schoon komt maken. Mijn huisje is niet groot, maar ik kan er zelf niet bij, dus ik heb hulp nodig..
Hulp voor sex met SusanBeetje raar verzoek, maar allé: ik krijg mijn badkamer niet schoon door te veel kalk. Een leke man die mij daar bij kan helpen en als beloning dan met mij een hete douche wil nemen?
Sex klus voor BetsieIk heb een probleempje met de accu van mijn auto dus ik zoek hier hulp en omdat auto\'s vies maken wil ik je daarna als beloning graag wassen... Maar alleen maar als je mijn accu vervangt!!
Sexdating met FranskeZou je het leuk vinden om met mij in bad te gaan? Dan wil ik wel dat je mijn ramen eerst wast. Ik kan het zelf tijdelijk niet doen wegens een medische ingreep..
Klussen voor CarmijnWat als wij samen een spannende douche nemen? Lijkt jou dat wat? Dan moet je me wel eerst helpen met het verslepen van een grote eikenhouten kast in mijn woning...
In natura met GeurtjeIk bied je een zeer hete en natte middag of avond aan met mij als je bereid bent om een grote hoeveelheid grof vuil weg te brengen uit mijn tuin en garage. Twee mannen mag ook.
Klussen voor GejaWil jij een keer met mij in bad gaan? Dan nodig ik je eerst uit om mijn terras schoon te maken en dan gaan we samen lekker in bad. Is dat een goede deal?
Hulp voor sex met ToosIk ben Mienke en ik ben bereid om met jou een sexy douche te nemen als je mijn badkamer muur kunt schilderen, boven de tegels. Er zitten rare vlekken op die ik wit wil hebben.
Contact met MienkeWie bereid is om twee muren bij mij thuis te bahangen, mag daarna met mij een douche nemen en wie weet wat nog meer. Klusjesmannen zijn helaas te duur voor mij, dus dan maar zo..
Hulp voor sex met MiekMijn behang is zo beschadigd dat het weg moet, maar ik heb er zo een hekel aan om dat zelf te doen, dat er liever iemand voor inhuur die daarna met mij in bad wil gaan
Hulp voor sex met MarjoleinIk zoek iemand die mijn gras kan maaien en in ruil daarvoor met mij een douche wil nemen. Mijn grasmaaier is kapot, dus wel met die van jou komen. Mijn tuin is klein.
Sex date met Yneke