Blowjob van Fimke uit Sluis voor huiswerk begeleiding

Contact met Fimke

Fimke uit Sluis zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'huiswerk begeleiding'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik zoek een huiswerk begeleider voor VWO, zodat ik mijn eindexamen eindelijk eens ga halen dit jaar. Ik kan niet met geld betalen maar wel met mijn mond en mijn handen.
Naam:
Fimke
Plaats:
Sluis
Klus:
Huiswerk begeleiding
Regio:
Zeeland
Beloning:
Blowjob
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Fimke:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Trienke · Leeuwarden, Friesland
Beloning: Neuken

Ik ben door een probleem in mijn arm niet in staat om een kamer te schilderen, wat wel hard nodig is, maar ik kan wel de liefde bedrijven met degene die het voor me doet..

Klussen voor Trienke
Geertje · Hoogstraten, Antwerpen

Is hier iemand die mij zou willen komen helpen om een nieuwe deurbel bij mij thuis te installeren? Ik heb geen geld, maar ik kan je een momentje met mijn borsten aanbieden..

In natura met Geertje
Elmi · Torhout, West-Vlaanderen

Ik heb een zware, dikke matras die naar mijn slaapkamer op zolder moet. Ik krijg dat met geen mogelijkheid voor elkaar. Jij wel? Dan testen we de matras daarna meteen..

Klusjes voor Elmi
Neeltje · Appingedam, Groningen
Beloning: Neuken

Ik ben ten einde raad! Mijn dak lekt nog steeds en ik heb geen geld meer voor klusjesmannen. Ik ben daarom bereid te betalen in natura. Maar alleen NA de reparatie!

Hulp voor sex met Neeltje
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.