Blowjob van Hendrieke uit Almere voor vaatwasser repareren

Contact met Hendrieke

Hendrieke uit Almere zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'vaatwasser repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik snap gewoon niet waarom mijn vaatwasser het niet meer doet. Maar wie de oplossing heeft kan rekenen op een blowjob van mij. Alleen als het echt 100% werkt!
Naam:
Hendrieke
Plaats:
Almere
Klus:
Vaatwasser repareren
Regio:
Flevoland
Beloning:
Blowjob
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Hendrieke:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Carijn · Genk, Vlaams-Limburg

Ik bied je 10 minuten met mijn borsten aan als jij een beton blok van 80 x 60 x 50 cm uit mijn tuin weg kan halen en naar de stort kan brengen. Beloning pas na het handenwassen.

Contact info van Carijn
Vere · Mechelen, Antwerpen

Mijn grasmaaier is kapot en mijn tuin van 300m2 mag wel eens gemaaid worden. Kom jij dat voor me doen met jouw maaier? Nemen we daarna samen een bad... deal?

Klusjes voor Vere
Fienke · Zoutleeuw, Vlaams-Brabant

Zou iemand mij kunnen helpen met hen opruimen van mijn huis? Ik heb binnenkort een feestje en weinig zin om dit alleen te doen. Als je me helpt is mijn lijf helemaal voor jou...

Sex klus voor Fienke
Luana · Maassluis, Zuid-Holland
Beloning: Handjob

Op 3 meter hoogte hangt in mijn tuin een tak van 15cm doorsnee die er af moet. Ik kan dat niet alleen. Zou je mij daarbij kunnen helpen? In ruil voor een verwennerij met mijn hand?

Sex klus voor Luana
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.