Hendrieke uit Almere zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'vaatwasser repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Is hier iemand die een beetje verstand heeft van printers..? Is deze foto overtuigend genoeg om je naar mij te komen en mijn printer aan de praat te krijgen..?
Klussen voor VayenIk zoek iemand mijn fietsband wil plakken. Ik kan dat zelf niet. In ruil wil ik je wel eens lekker aftrekken, maar niet meer dan dat.
Hulp voor sex met BoutainaIk ben radeloos, want door de storm heb ik verschillende dakpannen verloren, maar ik heb geen geld om daar wat aan te doen en ik heb een probleem met de verzekering. Wie helpt mij??
In natura met IresIk ben op zoek naar een man die een kraan kan installeren bij mij thuis en daar geen geld voor vraagt maar als beloning een potje wil vrijen met mij, alleenstaande jonge moeder.
Klusjes voor Eline