Blowjob van Hendrieke uit Almere voor vaatwasser repareren

Contact met Hendrieke

Hendrieke uit Almere zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'vaatwasser repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik snap gewoon niet waarom mijn vaatwasser het niet meer doet. Maar wie de oplossing heeft kan rekenen op een blowjob van mij. Alleen als het echt 100% werkt!
Naam:
Hendrieke
Plaats:
Almere
Klus:
Vaatwasser repareren
Regio:
Flevoland
Beloning:
Blowjob
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Hendrieke:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Annerieke · Torhout, West-Vlaanderen

Ik heb hoogtevrees en een plafond van 3m20 hoogte. Ik heb ook geen ladder en er moet en nieuw peertje in één van de lampen... Doe jij dat voor me in ruil voor het betasten van mijn tietjes?

Sexdating met Annerieke
Jolieke · Herten, Limburg
Beloning: Blowjob

Ik zoek iemand die twee keer per maand mijn appartment wil stofzuigen. Als beloning zal ik je elke keer zelf afzuigen. Ik heb niet genoeg geld, dus ik betaal in natura.

Sexdating met Jolieke
Tiemetje · Reimerswaal, Zeeland
Beloning: Neuken

Ik heb angst voor electriteit, maar toch wil ik graag een extra stopcontact in mijn kamer. Wil jij dat voor me doen? En zo ja, kan ik je dan betalen met mijn lichaam? (Na afloop)

In natura met Tiemetje
Leanne · Coevorden, Drenthe

Ik zit met een vervelend computer probleem. Mijn virusscanner blokkeert poorten die open horen te staan. Los jij het voor me op? Dan zal ik jou oraal bevredigen als beloning.

Contact info van Leanne
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.