Blowjob van Hendrieke uit Almere voor vaatwasser repareren

Contact met Hendrieke

Hendrieke uit Almere zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'vaatwasser repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik snap gewoon niet waarom mijn vaatwasser het niet meer doet. Maar wie de oplossing heeft kan rekenen op een blowjob van mij. Alleen als het echt 100% werkt!
Naam:
Hendrieke
Plaats:
Almere
Klus:
Vaatwasser repareren
Regio:
Flevoland
Beloning:
Blowjob
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Hendrieke:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Liz · Lokeren, Oost-Vlaanderen
Beloning: Neuken

Ik zou grag hulp willen bij het schilderen van mijn slaapkamer, want ik heb ene hekel aan witte muren. Ik betaal alleen maar in natura! Wegens geldgebrek..

Sex date met Liz
Karolien · Dendermonde, Oost-Vlaanderen
Beloning: Neuken

Ik zoek iemand die drie weken op mijn poes kan passen. Ik heb geen geld voor een vergoeding, maar het leek me leuk om je dan in natura te belonen :) Wat vind jij daarvan?

Sexdating met Karolien
Annabelle · Schijndel, Noord-Brabant
Beloning: Blowjob

Ik heb een beetje wild staan te dansen in mijn slaapkamer en per ongeluk een grote vlek gemaakt op de muur. Ik zoek hulp bij het verwijderen daarvan... In ruil voor iets lekkers..

Contact info van Annabelle
Jobke · Diksmuide, West-Vlaanderen
Beloning: Neuken

De storm heeft mijn schutting met de buren kapot gemaakt, dus ik zoek iemand die dat kan fixen. Met hout. Beloning ben ik... maar alleen maar als alles netjes dichtgemaakt is.

Sexdating met Jobke
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.