Lianne uit Schijndel zoekt in de regio Noord-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'windows installatie'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ok, ik heb een muur die ik graag paars wil hebben, maar ik heb geen materiaal en ook geen geld. Wie mij kan helpen zal ik pijpen tot de laatste druppel..
Contact met EviMijn grasmaaier is kapot en ik heb momenteel geen geld voor een nieuwe. Wie kan mijn tuin eens komen maaien? In ruil voor een lekkere vrijpartij met mij?
Sex date met BowienWe zijn heel luie studentes en onze huisbaas wil dat we de boel hier opruimen.. We geven graag feestjes, dus het is even wat werk, maar wie ons komt helpen kan rekenen op een leuke beloning ;)
Meer over AlyckeIk heb een grote tak van de buren die boven mijn tuin hangt en ik bezti niet het juiste gereedschaap om deze af te zagen en mijn buren weigeren me te helpen... Wil jij me helpen?
Sexdating met Martine