Carijn uit Genk zoekt in de regio Vlaams-Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'afval weggooien'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Ik zit met een verstopte afvoer en ik krijg die op geen manier schoon. Ik heb er dan ook geen gereedschap voor. Kan iemand mij helpen? Als het opegelost is zal ik je pijpen.
Klusjes voor ArikeIk zit met een lekkend dak vanwege een gebroken dakpan, maar professionnals zijn te duur voor mij. Is er iemand die me kan helpen in ruil voor een vrijpartij met mij?
In natura met StacyKan iemand mijn slaapkamer helemaal schilderen? Ook het plafond? Als alles klaar is mag je me lekker neuken. Mooie deal of niet? Ik heb alle potten verf al in de garage.
Sex date met RozemarijnFoto genomen in de snackbar van mijn ouders.. Ik wil hen eens verrassen met een super deluxe recept, wie kan mij iets heel speciaals leren koken? Jouw beloning daarvoor? Ikke ;)))
Hulp voor sex met Hailey