Borsten betasten van Carijn uit Genk voor afval weggooien

Contact info van Carijn

Carijn uit Genk zoekt in de regio Vlaams-Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'afval weggooien'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik bied je 10 minuten met mijn borsten aan als jij een beton blok van 80 x 60 x 50 cm uit mijn tuin weg kan halen en naar de stort kan brengen. Beloning pas na het handenwassen.
Naam:
Carijn
Plaats:
Genk
Klus:
Afval Weggooien
Regio:
Vlaams-Limburg
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Carijn:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Anneleen · Losser, Overijssel
Beloning: Neuken

Ik heb een nieuw parketje nodig, maar het heeft me al veel te veel geld gekost. Ik heb niemand die het gratis voor me wil leggen. Daarom betaal ik graag in natura.

In natura met Anneleen
Bella · Leeuwarden, Friesland
Beloning: Neuken

Vers gescheiden en moet nu mijn inboedel verplaatsen naar mijn nieuwe woning, maar dat lukt me nooit alleen en ik heb geen geld meer over. Wie accepeert een vergoeding in natura?

In natura met Bella
Betsie · Tielt, West-Vlaanderen

Beetje raar verzoek, maar allé: ik krijg mijn badkamer niet schoon door te veel kalk. Een leke man die mij daar bij kan helpen en als beloning dan met mij een hete douche wil nemen?

Sex klus voor Betsie
Evi · Loppersum, Groningen

Ok, ik heb een muur die ik graag paars wil hebben, maar ik heb geen materiaal en ook geen geld. Wie mij kan helpen zal ik pijpen tot de laatste druppel..

Contact met Evi
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.