Carijn uit Genk zoekt in de regio Vlaams-Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'afval weggooien'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Wij zijn een lesbisch koppel en de goot rondom ons huis zit helemaal vol bladeren. We zoeken een man die de goot wil schoonmaken. P.s. wij zijn bi-seksueel.. ;-)
Klusjes voor IlseEen boom is omgevallen in mijn tuin en ik beschik niet over het juiste gereedschap om dat allemaal op te ruimen. Kun jij mij daarmee helpen? In ruil voor een nummertje met mij?
Sex date met DyckeIk ben allesbehalve technisch... ik krijg mijn wasmachine niet meer gerepareerd! Help! Ik heb er een pijpbeurt met slikken voor over, als jij hem aan de praat krijgt!
Contact met RomeeIk zoek iemand die drie weken op mijn poes kan passen. Ik heb geen geld voor een vergoeding, maar het leek me leuk om je dan in natura te belonen :) Wat vind jij daarvan?
Sexdating met Karolien