Borsten betasten van Carijn uit Genk voor afval weggooien

Contact info van Carijn

Carijn uit Genk zoekt in de regio Vlaams-Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'afval weggooien'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik bied je 10 minuten met mijn borsten aan als jij een beton blok van 80 x 60 x 50 cm uit mijn tuin weg kan halen en naar de stort kan brengen. Beloning pas na het handenwassen.
Naam:
Carijn
Plaats:
Genk
Klus:
Afval Weggooien
Regio:
Vlaams-Limburg
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Carijn:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Estelle · Hilversum, Noord-Holland

Ik bied je een blowjob aan als jij voor mij een ikea buffet op komt bouwen. Ik heb niet eens een schroevendraaier of wat dan ook. Ik heb echt even een handige vent nodig!

Sex date met Estelle
Annichje · Scherpenheuvel-Zichem, Vlaams-Brabant
Beloning: Blowjob

Ik word cam girl, maar ik krijg mijn cam niet aan de praat, dus ik zoek een handige man die dat voor mij kan en wil doen. In ruil voor een blowjob misschien?

Klussen voor Annichje
Betje · Asten, Noord-Brabant

Ik wil een lang weekend weg gaan, maar mijn kat moet elke dag eten krijgen. Wie wil dat komen doen? Ik betaal je alleen in natura, door middel van orale seks. Ik slik ook.

Sexdating met Betje
Bregt · Scherpenheuvel-Zichem, Vlaams-Brabant
Beloning: Handjob

Heeft er iemand van die crème om een gat in de muur mee op vullen? En dat gereedschap ervoor? Kun je dat bij mij thuis komen doen? Is het OK als ik ik je met een handjob vergoed?

Sexdating met Bregt
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.