Borsten betasten van Elissa uit Lelystad voor kraan monteren

Meer over Elissa

Elissa uit Lelystad zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'kraan monteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Welke man kan voor mij een nieuwe kraan in de keuken installeren? Moet heel simpel zijn, maar niet voor mij, haha... Beloning: mijn blote borsten betasten... Deal?
Naam:
Elissa
Plaats:
Lelystad
Klus:
Kraan monteren
Regio:
Flevoland
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Elissa:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Elle-Noor · Marum, Groningen
Beloning: Neuken

Hallo allemaal, is er iemand die mijn keuken kan betegelen? Het is een kleine keuken. Ik heb alleen geld voor tegels, maar het werk betaal ik met mijn lichaam.

Contact met Elle-Noor
Maatje · Ridderkerk, Zuid-Holland
Beloning: Blowjob

Ik heb een nieuwe tablet, maar ik krijg er geen wifi op, dus ik zou graag iemand willen ontvangen die mij daar bij kan helpen. Ik pijp alleen als alles werkt.

Contact met Maatje
Johanneke · Tongeren, Vlaams-Limburg
Beloning: Neuken

Door de storm is een dakpan van mijn dak weggevlogen en nu lekt het in mijn kamer. Wie het repareert mag me een keertje compleet hebben. Zo zie ik er uit

Meer over Johanneke
Rozemarijn · Reusel-De Mierden, Noord-Brabant
Beloning: Neuken

Kan iemand mijn slaapkamer helemaal schilderen? Ook het plafond? Als alles klaar is mag je me lekker neuken. Mooie deal of niet? Ik heb alle potten verf al in de garage.

Sex date met Rozemarijn
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.