Borsten betasten van Elissa uit Lelystad voor kraan monteren

Meer over Elissa

Elissa uit Lelystad zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'kraan monteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Welke man kan voor mij een nieuwe kraan in de keuken installeren? Moet heel simpel zijn, maar niet voor mij, haha... Beloning: mijn blote borsten betasten... Deal?
Naam:
Elissa
Plaats:
Lelystad
Klus:
Kraan monteren
Regio:
Flevoland
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Elissa:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Maamke · Geraardsbergen, Oost-Vlaanderen
Beloning: Handjob

Ik heb de komende tijd af en toe een lift nodig naar mijn nieuwe job. (8km) Ik heb niet zo veel geld, dus mijn idee is dat ik je elke keer aftrek wanneer je me rijdt.

Sex date met Maamke
Marlous · Urk, Flevoland
Beloning: Neuken

Ik ben voor een uur lang voor jou, als jij bij mij in mijn huurwoning een beschadigde muur helemaal kunt herstellen. Er zitten scheuren en deuken in en de huisbaas is nogal boos...

Klusjes voor Marlous
Louelle · Maastricht, Limburg

Ik was aan het klussen en heb per ongeluk een kapstok door een stuk muur gestoken - ja, ik ben blond.. Kan iemand die voor mij herstellen?? Mag je daarna mijn borsten betasten..

Contact met Louelle
Berdien · Barendrecht, Zuid-Holland
Beloning: Neuken

Dit is wat je krijgt als je me helpt bij het verplaatsen van een grote eikenhouten kast een etage hoger.. (Waarschijnlijk moet hij eerst deels uit elkaar gehaald worden)

Klusjes voor Berdien
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.