Borsten betasten van Elissa uit Lelystad voor kraan monteren

Meer over Elissa

Elissa uit Lelystad zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'kraan monteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Welke man kan voor mij een nieuwe kraan in de keuken installeren? Moet heel simpel zijn, maar niet voor mij, haha... Beloning: mijn blote borsten betasten... Deal?
Naam:
Elissa
Plaats:
Lelystad
Klus:
Kraan monteren
Regio:
Flevoland
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Elissa:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Hadewych · Peer, Vlaams-Limburg

Pleae, is er iemand die een verstopte afvoer in mijn huis kan repaeren? Ik ben bereid om je een blowjob te geven en ik ga door tot het einde! Alleen als de repatie gelukt is!!

Klussen voor Hadewych
Aily · Deinze, Oost-Vlaanderen

Ik probeer Photoshop op mijn computer te krijgen, maar ik snap er geen moer van. Het lukt me niet. Wie kan me helpen en wil daarvoor een een blowjob met happy ending?

Hulp voor sex met Aily
Marretje · Sint-Truiden, Vlaams-Limburg
Beloning: Neuken

Ik kan wel wat hulp gebruiken bij het schilderen van het plafond van mijn woonkamer. Ik kan je helaas niet met euro\'s betalen, maar wel met mijn lichaam..

In natura met Marretje
Ciska · Veere, Zeeland

Als er iets is waar ik een hekel aan heb, dan zijn dat wel Ikea kasten, maar ze liggen hier en moeten opgebouwd worden. Als alles staat mag je me doen wat je maar wil.

Hulp voor sex met Ciska
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.