Borsten betasten van Elissa uit Lelystad voor kraan monteren

Meer over Elissa

Elissa uit Lelystad zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'kraan monteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Welke man kan voor mij een nieuwe kraan in de keuken installeren? Moet heel simpel zijn, maar niet voor mij, haha... Beloning: mijn blote borsten betasten... Deal?
Naam:
Elissa
Plaats:
Lelystad
Klus:
Kraan monteren
Regio:
Flevoland
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Elissa:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Marigje · Kortrijk, West-Vlaanderen
Beloning: Blowjob

En wat als jij bij mij het plafond van een kamer komt schilderen ik zuig je ondertussen af? Je mag mijn hele lijfje dan \"onder schilderen\" met jouw eigen \"verf\"!

Sexdating met Marigje
Tiemetje · Sittard-Geleen, Limburg
Beloning: Blowjob

Ik heb een haag waar een stuk van af moet, maar ik ben niet zo fan van ladders en hoogtes, dus ik zoek iemand die me kan helpen en wie ik kan belonen met een blowjob.

Klusjes voor Tiemetje
Babette · Heerlen, Limburg
Klus: Tuin Doen

Ik heb enkele klusjes in mijn tuin die echt gedaan moeten worden, maar ik heb een voet operatie achter de rug, dus ik zoek iemand die me kan helpen in ruil voor een verwennerij..

Klusjes voor Babette
Lis · Veenendaal, Utrecht

Zie je dat? Nee, niet mijn borsten, maar die deur achter mij! Kom je die eens schilderen? Dan kun je daarna wellicht met mijn tietjes spelen. Lijkt me een leuke deal..

Contact met Lis
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.