Janske uit Nieuwegein zoekt in de regio Utrecht een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'tablet installeren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb twee poezen die 4 dagen lang gevoerd moeten worden ivm een zakenreis. Je hoeft maar twee keer langs te komen. En een derde keer om met mijn borsten te komen spelen.
In natura met VivianAls er iets is wat ik vies vind dan is dat wel een verstopte afvoer. Wie kan mij daar van af helpen? Is het dan OK dat ik mijn beha voor jou afdoe bij wijze van vergoeding?
Sex date met RosalienIk zit hier met en defece wasmachine en ik heb geen man in huis om me te helpen. Kan iemand mij zo spoedig mogelijk uit de brand helpen? Beloning: mijn borsten betasten (en likken)
Klusjes voor HiljeIk ga op kamers en ik zoek iemand die me kan helpen met de verhuizing. Ik heb helaas geen geld om te betalen, maar ik kan het wel in natura doen, als je dat goed vindt.
In natura met Anne-Wieke