Janske uit Nieuwegein zoekt in de regio Utrecht een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'tablet installeren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

De harde wind heeft een tak van mijn boom half afgebroken. Wie kan mij helpen deze af te zagen en weg te brengen? Ik wil je daar voor wel eens lekker aftrekken, als je wil
Sex klus voor JobkeIk moet de komende tijd wekelijks van Maassluis naar Rotterdam gaan, maar heb geen auto.. Zou iemand mij een lift kunnen geven? In ruil voor een potje aftrekken in de auto?
Klusjes voor FreekjeIk bied bij deze mijn lichaam aan, voor wie de verhuizing van mijn studentenkamer naar een andere kamer wil doen. Ik heb niet veel, maar mijn bed en kast zijn zwaar.
Meer over HendriekeMijn verwarmings monteur is helaas met pensioen en ik kan geen nieuwe vinden die het voor een gelijk tarief doet. Daarom bied ik hier mijn lichaam aan in ruil voor hulp.
Sexdating met Pleuntje