Jenneken uit Terneuzen zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'fietsband plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik vroeg me af of hier iemand is aan wie wat vragen kan stellen over mijn ZZP administratie. En of ik diegene dan kan betalen door middel van een blowjob..
Hulp voor sex met LeahZou je het leuk vinden om met mij in bad te gaan? Dan wil ik wel dat je mijn ramen eerst wast. Ik kan het zelf tijdelijk niet doen wegens een medische ingreep..
Klussen voor CarmijnIk ben op zoek naar een man die mijn administratie op orde kan brengen. Ik heb helaas geen geld voor boekhouder, dus ik kan je alleen maar in natura betalen. All the way
Sex klus voor AilyWij zijn een bi-seksueel koppel en we proberen een moestuin aan te leggen, maar het werk is te veel voor ons beiden. Wat zou je zeggen van een triootje met ons..?
Contact info van Aaliyah