Borsten betasten van Marjan uit Franekeradeel voor massage

Contact met Marjan

Marjan uit Franekeradeel zoekt in de regio Friesland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'massage'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Heren, ik zoek per direct een masseur, voor mij. Niet dat ik pijn heb, maar ik heb heel veel zin in een sensuele massage die eventueel uit kan lopen op... ;-)
Naam:
Marjan
Plaats:
Franekeradeel
Klus:
Massage
Regio:
Friesland
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Marjan:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Lyfke · Sint-Truiden, Vlaams-Limburg
Beloning: Neuken

Mijn vraag aan jou is: hoeveel kamers van mijn appartement wil jij voor mij schilderen voor een vrijpartij? Alleen de muren, niet de plafonds en ook niet de vloer.

In natura met Lyfke
Megan · Veendam, Groningen
Klus: Strijken
Beloning: Neuken

Ik heb een enorme berg kleding die gestreken moeten worden en ik heb er gewoon geen zin in. Als jij het van me wilt overnemen, gaan we samen eens lekker vrijen.

Contact info van Megan
Fennetje · Eemnes, Utrecht

Ik zoek iemand die mijn iMac met mijn printer kan verbinden. Mij lukt het niet. Als vergoeding kun je je daarna even vermaken met mijn borsten. Alleen als het printen lukt!

In natura met Fennetje
Betsie · Tielt, West-Vlaanderen

Beetje raar verzoek, maar allé: ik krijg mijn badkamer niet schoon door te veel kalk. Een leke man die mij daar bij kan helpen en als beloning dan met mij een hete douche wil nemen?

Sex klus voor Betsie
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.