Nette uit Haarlem zoekt in de regio Noord-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'fietsband plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Welke man kan voor mij een nieuwe kraan in de keuken installeren? Moet heel simpel zijn, maar niet voor mij, haha... Beloning: mijn blote borsten betasten... Deal?
Meer over ElissaZoals je kunt zien moet ik afvallen en mijn dokter zegt dat ik gezonder moet leren koken. Maar daar voor heb ik hulp nodig. En zou ik voor die hulp dan in natura kunnen betalen?
In natura met TinkaKan iemand mijn CV controleren en reperaren? Ik heb het heel koud en ik ben gedwongen de elektrische verwarming aan te zetten, wat super duur is! Ik betaal alleen in natura!!
Klusjes voor SavannahIk zit diep in de schulden en kan me een reparateur niet veroorloven voor mijn kapotten wasmachine. Ik ben dus min of meer gedwongen om het op deze manier te doen :/
In natura met Lyske