Borsten betasten van Sabien uit Huizen voor kamer opruimen

Klussen voor Sabien

Sabien uit Huizen zoekt in de regio Noord-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'kamer opruimen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een rommelkamertje die echt een keer opgeruimd moet worden. Hij is klein, maar ik heb te veel pijn in mijn knie. Als beloning met je met mijn borsten spelen.
Naam:
Sabien
Plaats:
Huizen
Klus:
Kamer opruimen
Regio:
Noord-Holland
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
1 uur
Leg hier contact met Sabien:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Anne-Wieke · Goes, Zeeland
Beloning: Neuken

Ik ga op kamers en ik zoek iemand die me kan helpen met de verhuizing. Ik heb helaas geen geld om te betalen, maar ik kan het wel in natura doen, als je dat goed vindt.

In natura met Anne-Wieke
Pleuntje · Waterland, Noord-Holland
Beloning: Neuken

Mijn verwarmings monteur is helaas met pensioen en ik kan geen nieuwe vinden die het voor een gelijk tarief doet. Daarom bied ik hier mijn lichaam aan in ruil voor hulp.

Sexdating met Pleuntje
Milia · Veghel, Noord-Brabant
Beloning: Blowjob

Ik zoek iemand die tijdens de vakantie voor mijn hamster wil zorgen. Ik ga een week weg. Ik wil de betaling na afloop in natura vergoeden met een pijpbeurt. Ok...?

Klusjes voor Milia
Madelien · Oudenaarde, Oost-Vlaanderen
Beloning: Neuken

De kraan van mijn badkamer is kapot. Ik zoek met spoed iemand die dat voor mij kan repareren, Ik kan niet met geld betalen. Ik vergoed in natura, als dat OK is voor jou.

Contact info van Madelien
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.