Sabien uit Huizen zoekt in de regio Noord-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'kamer opruimen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik snap helemaal niks van een Ikea buffet, hoe ik die in elkaar moet zetten en ik heb geen vent om me er mee te helpen. Daarom zoek ik hier iemand die langs kan komen..
In natura met EllanoorIk heb een plas water onder mijn badkuip, waar ik niet goed van word... Fix jij het ? Dan gaan we daarna samen in bad, zodat ik je terug kan betalen.
Contact met TonkeIs hier iemand die mij zou willen komen helpen om een nieuwe deurbel bij mij thuis te installeren? Ik heb geen geld, maar ik kan je een momentje met mijn borsten aanbieden..
In natura met GeertjeZie je mijn hand? Hoe zou je het vinden als die jouw penis vasthield en die lekker liet spuiten? Dan is een realistisch scenario... mits je me eerst even helpt met een klusje ;)
Sex date met Bastiaantje