Borsten betasten van Sabien uit Huizen voor kamer opruimen

Klussen voor Sabien

Sabien uit Huizen zoekt in de regio Noord-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'kamer opruimen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een rommelkamertje die echt een keer opgeruimd moet worden. Hij is klein, maar ik heb te veel pijn in mijn knie. Als beloning met je met mijn borsten spelen.
Naam:
Sabien
Plaats:
Huizen
Klus:
Kamer opruimen
Regio:
Noord-Holland
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
1 uur
Leg hier contact met Sabien:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Lucia · De Wolden, Drenthe

Hi... ik heb een aantal Ikea meubels op het oog die ik zelf niet kan transporteren en ik heb ook niet het geld voor een levering... Wie accepteert deze klus in ruil voor een uurtje sex?

Klussen voor Lucia
Megan · Veendam, Groningen
Klus: Strijken
Beloning: Neuken

Ik heb een enorme berg kleding die gestreken moeten worden en ik heb er gewoon geen zin in. Als jij het van me wilt overnemen, gaan we samen eens lekker vrijen.

Contact info van Megan
Susanne · Lelystad, Flevoland
Beloning: Blowjob

Ik heb een paar erg zware en lompe objecten die ik naar een andere kamer moet verplaatsen, maar ik ben maar een jonge studente, snif snif... Ik vergoed in natura.

Meer over Susanne
Madelon · Bree, Vlaams-Limburg

Mijn garage staat vol met dingen die naar de stort moeten, maar mijn auto is te klein en ik heb geen aanhanger. Ik kan wel heel goed pijpen en ik slik eventueel ook.

Hulp voor sex met Madelon
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.