Zwaantje uit Oostende zoekt in de regio West-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'wasmachine repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Mijn werkster is ziek en ik zoek iemand die mijn huis wil stofzuigen. Het leek me leuk om een keer niet met geld te betalen, maar met iets veel originelers... Wat denk je?
Contact info van ElckeIk heb een schilderklus waar je een paar uurtjes zoet mee zult zijn, maar ik denk dat de beloning niet slecht zal zijn... wat denk jij? Kom jij me binnenkort helpen?
Contact info van JosephineIk ben op zoek naar een nieuwe woonruimte in Drenthe. Als jij voor mij de gouden tip hebt zal ik je in natura belonen! Dus voor een persoon, huis of appartement, met garage.
Contact info van AinoaIk zit hier met een toilet dat verstopt zit en weet er gewoon geen raad mee. Ik heb ook geen geld voor een loodgieter.. Is hier iemand die het kan repareren in ruil voor wat orale seks?
Sex klus voor Yana