Zwaantje uit Oostende zoekt in de regio West-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'wasmachine repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Kan iemand me een handje helpen met de droger naar de zolder te dragen? Het zal niet lang duren, maar als je me helpt, mag je daarna lekker met mijn grote borsten spelen.
Contact info van MinouHi, I\'m from Afghanistan and I need Dutch man for translation of documents. I don\'t understand much. It\'s important. I will pay with body. It\'s me on photo. Please, help me
Hulp voor sex met EsinDe kraan van mijn badkamer is kapot. Ik zoek met spoed iemand die dat voor mij kan repareren, Ik kan niet met geld betalen. Ik vergoed in natura, als dat OK is voor jou.
Contact info van MadelienIk zoek iemand die mij kan helpen met de zwaardere klussen in mijn tuin. Die moet echt een keer onder hande genomen worden. Ik heb echter geen geld, maar wel een sexy lichaam..
In natura met Elcke