Laurien uit Beringen zoekt in de regio Vlaams-Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'handjob' in ruil voor: 'tak afzagen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Ik laat me gratis neuken door de man die mij binnenkort kan komen helpen bij mijn verhuizing. Ik heb niet veel spullen meer, maar wel wat zware meubels.
Klusjes voor FieneIk heb twee oude machines van mijn grootouders gekregen, maar ze doen het beiden niet. Ik heb er een vrijpartij voor over als jij ze aan de praat krijgt
Sexdating met ClaartjeIk krijg mijn oven niet meer schoon. Alles is aangekoekt. Wie kan mij helpen? Ik wil van de gelegenheid gebruik maken om een betaling in natura te doen. Ook voor mijn plezier..
Contact info van JannetjeIk heb 400 euro nodig.... Kan iemand die mij renteloos lenen of wil je dat ik het terugbetaal in de vorm van seks? Laten we even babbelen en een deal sluiten.
Klussen voor Annichje