Liz uit Schiedam zoekt in de regio Zuid-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'handjob' in ruil voor: 'matras naar etage dragen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Wie kan mij helpen om dit jaar weer het zwembad op te zetten? Mijn ex deed dat altijd voor mij, maar ik ben nu alleen en ik snap er helemaal niets van :(
Contact info van RitajeOK, ik heb dus een paar Ikea meubels gekocht en ik heb twee linkerhanden. Mijn talent zit meer in tussen mijn lippen. Begrijp je wat ik bedoel? Hebben we een deal?
Klussen voor MelisaVoor mijn zoontje wil ik een indoor huisje bouwen, maar ik krijg al die grote planken niet op maat gezaagd. Wie kan me helpen? Mijn vergoeding: samen in bad en sex
Meer over MijnsjeZijn hier gamers aanwezig? Ik zoek iemand die mij een beetje opweg kan helpen met StarCraft. Als beloning wil ik je dan graag met mijn lichaam wat genot bezorgen :)
Contact met Malon