Neuken met Anne-Marij uit Halderberge voor tuin doen

Meer over Anne-Marij

Anne-Marij uit Halderberge zoekt in de regio Noord-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'tuin doen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben bereid om heel ver te gaan qua vergoeding als iemand mijn hele tuin eens kan opknappen... Er mnoet veel gebeuren, dus twee heren mogen het ook doen.
Naam:
Anne-Marij
Plaats:
Halderberge
Klus:
Tuin Doen
Regio:
Noord-Brabant
Beloning:
Neuken
Werkduur:
4 uur
Leg hier contact met Anne-Marij:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Marijtje · Rijnwaarden, Gelderland

Heren, ik heb een lek in mijn badkamer en het leek me nu leuk om de reparatie te belonen met een gezamenlijke douche... Dus geen vergoeding in euros maar puur in natura... Wat vind je daarvan?

Sexdating met Marijtje
Serena · Leek, Groningen
Klus: Stuccen
Beloning: Neuken

Ik heb geen geld meer voor een kamer die compleet gestuced moet worden, maar ik ben bereid om met mijn lichaam te betalen. Graag door één enkele man, niet meerdere.

In natura met Serena
Annichje · Landen, Vlaams-Brabant
Beloning: Neuken

Ik heb 400 euro nodig.... Kan iemand die mij renteloos lenen of wil je dat ik het terugbetaal in de vorm van seks? Laten we even babbelen en een deal sluiten.

Klussen voor Annichje
Catoo · Mechelen, Antwerpen
Beloning: Neuken

Kan iemand mijn muren wit schilderen? Alleen de woonkamer. Ik ga verhuizen en moet de oorspronkelijke staat herstellen. Accepeert iemand een beloning 100% in natura van mij?

Klusjes voor Catoo
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.