Belle uit Dronten zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'ramen wassen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik bied je een blowjob aan als jij voor mij een ikea buffet op komt bouwen. Ik heb niet eens een schroevendraaier of wat dan ook. Ik heb echt even een handige vent nodig!
Sex date met EstelleIk heb nu al sinds 2 maanden een lek in mijn dak en alle offertes zijn onbetaalbaar. Ik wil het nu op deze manier proberen... met een betaling die 100% in natura is.
Sexdating met EefkeIs hier iemand met zijn zuigding om een toilet te ontstoppen? Wil jij me uit de brand helpen? Ik kan je niet betalen met geld, maar je mag wel even met mijn tieten spelen.
Contact met ZinziIk zoek iemand die mij wil helpen met scheikunde. Mijn cijfer moet omhoog! Ik heb geen geld om je te betalen, maar je mag wel aan me zitten.... Als je dat fijn vindt ;)
Hulp voor sex met Annika