Belle uit Dronten zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'ramen wassen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Kan iemand mijn slaapkamer helemaal schilderen? Ook het plafond? Als alles klaar is mag je me lekker neuken. Mooie deal of niet? Ik heb alle potten verf al in de garage.
Sex date met RozemarijnOk, het is niet de meest recente foto van me, maar ik ben niet veel veranderd. Ik upload deze om je te laten zien wat je krijgt wanneer je me komt helpen met wat zware klusjes..
Sexdating met BetjeIk ben Turkse en ik heb nodig vertaling van document. Geen geld voor vertaling. Ik betalen met liefde als je willen vertalen van 2 papieren voor mij. Ok?
Hulp voor sex met SerapDe harde wind heeft een tak van mijn boom half afgebroken. Wie kan mij helpen deze af te zagen en weg te brengen? Ik wil je daar voor wel eens lekker aftrekken, als je wil
Sex klus voor Jobke