Dycke uit Twenterand zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'tak afzagen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een muur die geschilderd moet worden en ik heb daar gewoon geen zin in. En ook geen geld voor een echte schilder. Wil iemand het voor me doen in ruil voor een blowjob?
Sexdating met MarijkeIs er iemand die Windows 11 op mijn computer kan komen zetten? Ik snap er echt helemaal niets van. Is het ook OK als ik je werk vergoed in natura? Zodra alles werkt..
Contact met MinouIk heb in mijn garage een lek. Als het regent ontstaat er op eens een plas op de grond. Ik snap er niets van en ben radeloos. Help jij mij? Dan help ik jou op mijn manier..
Meer over MarijntjeIk ben per direct op zoek naar een man die een security camera op kan hangen bij mij thuis. Als het werkt kun je met mijn borsten spelen. Heel veel mannen dromen daarvan!
Meer over Ritaje