Eline uit Deinze zoekt in de regio Oost-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'kraan monteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik zoek iemand die mij kan helpen met de zwaardere klussen in mijn tuin. Die moet echt een keer onder hande genomen worden. Ik heb echter geen geld, maar wel een sexy lichaam..
In natura met ElckeHoe zou jij het vinden als jij die lijf voor een uurtje krijgt, nadat jij voor mij 3 kallax meubels hebt opgezet? Ik doe dit niet alleen uit noodzaak, maar ook voor mijn plezier.
Sex klus voor ChrisjeIk zou grag hulp willen bij het schilderen van mijn slaapkamer, want ik heb ene hekel aan witte muren. Ik betaal alleen maar in natura! Wegens geldgebrek..
Sex date met LizIk zit met een grote kast die naar boven moet en dat krijg ik nooit in mijn eentje voor elkaar. Is er een lekkere sterke man die mij eens komt helpen? Het is zo gedaan.
Sexdating met Angeliek