Eline uit Deinze zoekt in de regio Oost-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'kraan monteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik zoek iemand die een aantal grote meubels voor mij kan verhuizen. Wegens scheiding heb ik weinig financiële middelen over. Maar een vergoeding in bed kan ik wel geven.
Klussen voor ReijertjeZie je dat? Nee, niet mijn borsten, maar die deur achter mij! Kom je die eens schilderen? Dan kun je daarna wellicht met mijn tietjes spelen. Lijkt me een leuke deal..
Contact met LisIk zoek iemand die een vinyl vloer kan leggen in mijn badkamer. Ik heb alles al gekocht, maar ik ben niet zo handig qua doe-het-zelven. Maar mijn handjes en mijn mond weten wel goed de weg..
Klusjes voor IetjeIk wil mijn salon graag opnieuw behangen, maar ik heb echt twee linkerhanden. Geen idee hoe ik dat moet doen en ik heb geen geld om een bedrijf in te huren :/
Contact info van Sophie