Neuken met Eline uit Deinze voor kraan monteren

Klusjes voor Eline

Eline uit Deinze zoekt in de regio Oost-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'kraan monteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben op zoek naar een man die een kraan kan installeren bij mij thuis en daar geen geld voor vraagt maar als beloning een potje wil vrijen met mij, alleenstaande jonge moeder.
Naam:
Eline
Plaats:
Deinze
Klus:
Kraan monteren
Regio:
Oost-Vlaanderen
Beloning:
Neuken
Werkduur:
1 uur
Leg hier contact met Eline:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Elisabeth · Hamont-Achel, Vlaams-Limburg
Beloning: Neuken

Ik ben onlangs in een nieuwe woning ingetrokken en de badkamer moet diep gereinigd worden, maar ik heb geen geld voor een pro, dus ik zoek hier iemand die ik met seks kan betalen.

Klussen voor Elisabeth
Leonoor · Ieper, West-Vlaanderen
Beloning: Neuken

Ik heb pijn in mijn arm als gevolg van een operatie en ik moet mijn heggen snoeien van de gemeente! Ik ben bereid met mijn lichaam te betalen indien je het zo snel mogelijk komt doen.

Klusjes voor Leonoor
Babette · Heerlen, Limburg
Klus: Tuin Doen

Ik heb enkele klusjes in mijn tuin die echt gedaan moeten worden, maar ik heb een voet operatie achter de rug, dus ik zoek iemand die me kan helpen in ruil voor een verwennerij..

Klusjes voor Babette
Lieselot · Waregem, West-Vlaanderen

Ik heb een enorm grote eikenhouten kast die ik naar de andere kant van de woonkamer wil verplaatsen, maar niemand die me kan helpen. Is hier een sterke man aanwezig?

Sexdating met Lieselot
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.