Neuken met Elisabeth uit Hamont-Achel voor badkamer schoonmaken

Klussen voor Elisabeth

Elisabeth uit Hamont-Achel zoekt in de regio Vlaams-Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'badkamer schoonmaken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben onlangs in een nieuwe woning ingetrokken en de badkamer moet diep gereinigd worden, maar ik heb geen geld voor een pro, dus ik zoek hier iemand die ik met seks kan betalen.
Naam:
Elisabeth
Plaats:
Hamont-Achel
Klus:
Badkamer schoonmaken
Regio:
Vlaams-Limburg
Beloning:
Neuken
Werkduur:
2 uur
Leg hier contact met Elisabeth:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Elissa · Lelystad, Flevoland

Welke man kan voor mij een nieuwe kraan in de keuken installeren? Moet heel simpel zijn, maar niet voor mij, haha... Beloning: mijn blote borsten betasten... Deal?

Meer over Elissa
Saske · Reimerswaal, Zeeland
Beloning: Neuken

Zijn hier handige mannen die de olie van mijn auto kunnen vervangen? Ik kan je niet met geld betalen, maar wel op een andere manier, als je dat OK vindt...

Meer over Saske
Anne · Rozendaal, Gelderland
Klus: Vertaling
Beloning: Neuken

I need translation help for some important paperwork. French to Dutch... I can\'t pay with money, but I am willing to pay with my body. Only one time, after the work is made.

Sex klus voor Anne
Marlou · Dronten, Flevoland

Ik heb 40m aan laurieren die gesnoeid moeten worden en ik vind dat een klote klus, maar ik beloon degene die dat voor mij wil doen, in natura.. alles is mogelijk

Hulp voor sex met Marlou
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.