Neuken met Elisabeth uit Hamont-Achel voor badkamer schoonmaken

Klussen voor Elisabeth

Elisabeth uit Hamont-Achel zoekt in de regio Vlaams-Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'badkamer schoonmaken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben onlangs in een nieuwe woning ingetrokken en de badkamer moet diep gereinigd worden, maar ik heb geen geld voor een pro, dus ik zoek hier iemand die ik met seks kan betalen.
Naam:
Elisabeth
Plaats:
Hamont-Achel
Klus:
Badkamer schoonmaken
Regio:
Vlaams-Limburg
Beloning:
Neuken
Werkduur:
2 uur
Leg hier contact met Elisabeth:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Eda · Aarschot, Vlaams-Brabant

Ik zoek iemand die mijn oprit wil ontdoen van grof vuil, zodat ik mijn auto daar weer kan parkeren. Ik zit heel krap bij kas, dus ik bied je mijn lichaam aan als vergoeding.

Sex date met Eda
Annabelle · Schijndel, Noord-Brabant
Beloning: Blowjob

Ik heb een beetje wild staan te dansen in mijn slaapkamer en per ongeluk een grote vlek gemaakt op de muur. Ik zoek hulp bij het verwijderen daarvan... In ruil voor iets lekkers..

Contact info van Annabelle
Pietronella · Huizen, Noord-Holland

Ik zoek iemand die mijn oven kan schoonmaken. Ik heb er iets in laten exploderen, maar het lukt me niet om alles weg te krijgen. Mijn borsten zijn jouw beloning..

Contact met Pietronella
Anneke · Vaals, Limburg

Ik ben dringend op zoek naar een schoorsteen veger! Maar, let op, die geen geld vraagt voor zijn werk, maar zich door mij in natura in de badkamer laat vergoeden op mijn manier!

Klusjes voor Anneke
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.