Fien uit Lier zoekt in de regio Antwerpen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'tegels leggen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Mijn kachel moet dringend schoongemaakt worden i.v.m. de veiligheid, maar ik heb geen geld meer over deze maand. Kan ik je misschien pijpen voor dit klusje?
Sexdating met JiskeIk snap helemaal niets van computers, maar ik moet open office erop zetten van mijn baas!! Wie kan mij helpen? Als het lukt mag je even aan mijn tietjes likken. En misschien wel meer..
Hulp voor sex met DirkjeHi, I\'m from Afghanistan and I need Dutch man for translation of documents. I don\'t understand much. It\'s important. I will pay with body. It\'s me on photo. Please, help me
Hulp voor sex met EsinIk heb een document van 7 pagina's dat ik uit het Frans vertaald moet hebben naar het Nederlands. Het kost enorm duur en ik heb geen geld daarvoor. Is een vrijpartij ook ok?
Klussen voor Isabeau