Josine uit Nieuwegein zoekt in de regio Utrecht een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'parket leggen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een cavia die ik niet mee kan nemen op vakantie! Wie wil voor hem zorgen gedurende 3 weken? Accepteer je een vergoeding in natura van mij? De foto is recent..
In natura met GeekeMijn ex heeft een mijn muur expres beschadigd en ik heb niet de middelen om dat te laten herstellen door een pro. Dus ik zoek hier iemand die dat wil doen in ruil voor seks.
Klusjes voor SummerMijn werkster is ziek en ik zoek iemand die mijn huis wil stofzuigen. Het leek me leuk om een keer niet met geld te betalen, maar met iets veel originelers... Wat denk je?
Contact info van ElckeIk heb mijn pols gebroken en kan de ramen niet meer wassen. Wil jij dat voor me doen? In ruil voor een pijpbeurt, tot het einde? Ja, je leest het goed, ik slik alles door.
Sex klus voor Celine