Karmijn uit Dalfsen zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'software installeren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik hoorde dat ik hier goedkope werklui kan vinden! Ik heb geen geld, maar zit met een muur met een deuk erin. Kan iemand die komen herstellen? In ruil voor een moment met mijn borstjes.
Contact info van CarolineIk snap echt helemaal niets van mijn wiskunde en ik heb binnenkort een test. Kan iemand mij even uitleggen hoe dat precies werkt allemaal? Ik betaal in natura alleen.
Sexdating met FenneHey, ik zit met een probleempje... mijn fietsband is lek en ik weet niet hoe ik die moet plakken. Fietsenmaker is te duur voor mij. Kan iemand mij helpen in ruil voor seks?
Klussen voor KaylaHi, I\'m from Afghanistan and I need Dutch man for translation of documents. I don\'t understand much. It\'s important. I will pay with body. It\'s me on photo. Please, help me
Hulp voor sex met Esin