Ludmilla uit Delft zoekt in de regio Zuid-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'vertaling'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Is hier een handige man aanwezig die bij mij thuis een beveiligingscamera kan installeren? Ik zit een beetje krap bij kas, dus als ik je vergoeding mag zijn dan hebben we een deal
Sexdating met PaulienKan iemand mijn CV na komen nakijken? Ik heb even geen geld om er voor te betalen, maar misschien dat een blowjob ook OK is als vergoeding? Geen beunhazen graag.
Meer over ArikeIk geef een gratis handjob aan degene die mij een handje wil helpen..! En wel met mijn fiets! Ik heb een lekke band en heb niet de middelen om die zelf te plakken :)
Sex date met SteventjeMijn garage vraagt me 300 euros voor een reparatie die volgens mij helemaal niet zo veel kost! Wie o wie doet het voor een complete betaling in natura?
In natura met Bregtje