Melisa uit Ooststellingwerf zoekt in de regio Friesland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'parket polijsten'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

In mijn schuur is de afvoer van een wasbak verstopt en ik weet niet goed hoe ik dat moet oplossen. Als jij me kunt helpen mag je mijn blote borsten aanraken, zoenen en likken..
Meer over KeetIk heb een kapotte wasmachine en ook al heel lang geen goede sex meer gehad. Als we dat nu eens konden combineren? Stuur je me even een fotootje van je?
In natura met StacyMijn verwarmings monteur is helaas met pensioen en ik kan geen nieuwe vinden die het voor een gelijk tarief doet. Daarom bied ik hier mijn lichaam aan in ruil voor hulp.
Sexdating met PleuntjeIk moet binnenkort voor de school van mijn zoontje taarten bakken, maar dat lukt me niet, wie kan me helpen? Een uurtje bakken = een gratis handjob van mij..
Klussen voor Elmy