Neuken met Neeltje uit Appingedam voor lek repareren

Hulp voor sex met Neeltje

Neeltje uit Appingedam zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'lek repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben ten einde raad! Mijn dak lekt nog steeds en ik heb geen geld meer voor klusjesmannen. Ik ben daarom bereid te betalen in natura. Maar alleen NA de reparatie!
Naam:
Neeltje
Plaats:
Appingedam
Klus:
Lek repareren
Regio:
Groningen
Beloning:
Neuken
Werkduur:
4 uur
Leg hier contact met Neeltje:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Iemke · Dantumadeel, Friesland
Beloning: Handjob

In de badkamer moet een nieuwe kraan komen, omdat de oude beschadigd is. Als je dat voor mij wil doen, ben ik bereid om je af te trekken tot je klaarkomt.

In natura met Iemke
Milia · Veghel, Noord-Brabant
Beloning: Blowjob

Ik zoek iemand die tijdens de vakantie voor mijn hamster wil zorgen. Ik ga een week weg. Ik wil de betaling na afloop in natura vergoeden met een pijpbeurt. Ok...?

Klusjes voor Milia
Babette · Heerlen, Limburg
Klus: Tuin Doen

Ik heb enkele klusjes in mijn tuin die echt gedaan moeten worden, maar ik heb een voet operatie achter de rug, dus ik zoek iemand die me kan helpen in ruil voor een verwennerij..

Klusjes voor Babette
Loes · Almere, Flevoland
Beloning: Handjob

Wie kan mij leren hoe ik het beste pannekoeken kan bakken? Van die dunne? Dan mag er een paar met me komen eten en ik zal je dan ook een penis massage geven...

Klussen voor Loes
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.