Noalie uit Dronten zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'fietsband plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Het lieverd, kom jij mij helpen om mijn huis op de ruimen? Lukt me gewoon niet alleen.. Ben bereid om je er voor te pijpen, inclusief orgasme in mijn mond. Voor een uur helpen.
Contact info van FijtjeMijn grasmaaier is kapot en ik heb momenteel geen geld voor een nieuwe. Wie kan mijn tuin eens komen maaien? In ruil voor een lekkere vrijpartij met mij?
Sex date met BowienOp mijn dak liggen drie gebroken dakpannen die vervangen moet worden. Ik kan dat zelf niet en ik heb ook geen geld voor een vakman. Ik vergoed de klus in natura.
Hulp voor sex met NetteMijn tuin heeft een grote beurt nodig en ik moet je toegeven... ik ook ;) Zou je het leuk vinden om me met beiden te helpen? Eerst de achtertuin en daarna mijn 'tuintje'?
Contact met Lonne