Saar uit De Bilt zoekt in de regio Utrecht een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'toilet installeren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb mijn pols gebroken en kan de ramen niet meer wassen. Wil jij dat voor me doen? In ruil voor een pijpbeurt, tot het einde? Ja, je leest het goed, ik slik alles door.
Sex klus voor CelineHi, I need help for translations! I come from Thailand and I live in Netherlands now. I need smart man for translation. I'm poor, but I have nice body... ;-) ;-) Understand?
Contact met KamalaIk heb allerlei beton brokken in mijn tuin en ik krijg die met geen mogelijkheid zelf weg, dus ik zoek per direct assistentie en ik ben bereid om in natura te betalen.
In natura met SusanHi, ik zoek een tuinman die een klein klusje voor mij kan klaren.. Ik heb een tak die over de openbare weg hangt en echt weg moet. Op ongeveer 4m hoogte. Beloning in natura.
Contact met Hester