Sharona uit Assen zoekt in de regio Drenthe een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'grote schoonmaak'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Kan iemand mij helpen om een aantal grote objecten naar de stort te brengen? Ik vergoed je tijd en energie met een goede sex beurt als je dat OK vindt..
Klusjes voor LieuwkjeIk wil graag van windows 10 naar 11 gaan, maar ik snap helemaal niets van computers. Ik zoek iemand die me kan helpen en als beloning een nummertje met mij accepteert.
Hulp voor sex met NoanneIk heb een schilderklus waar je een paar uurtjes zoet mee zult zijn, maar ik denk dat de beloning niet slecht zal zijn... wat denk jij? Kom jij me binnenkort helpen?
Contact info van JosephineKom jij mijn voor- en achter een goede snoei beurt geven? Dan zal ik je als beloning een goede beurt in bed geven. Mijn foto is heel recent. Ik ben rond, maar heel geil.
In natura met Kayla