Neuken met Stacy uit Maastricht voor wasmachine repareren

In natura met Stacy

Stacy uit Maastricht zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'wasmachine repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een kapotte wasmachine en ook al heel lang geen goede sex meer gehad. Als we dat nu eens konden combineren? Stuur je me even een fotootje van je?
Naam:
Stacy
Plaats:
Maastricht
Klus:
Wasmachine repareren
Regio:
Limburg
Beloning:
Neuken
Werkduur:
1 uur
Leg hier contact met Stacy:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Alexia · Tynaarlo, Drenthe
Beloning: Handjob

Ik kan mijn kleren niet meer wassen, omdat mijn wasmachine kapot is. Wie hem gratis kan repareren zal ik een keertje lekker aftrekken, als je dat fijn vindt..

Meer over Alexia
Martine · Almere, Flevoland

Ik heb een grote tak van de buren die boven mijn tuin hangt en ik bezti niet het juiste gereedschaap om deze af te zagen en mijn buren weigeren me te helpen... Wil jij me helpen?

Sexdating met Martine
Hennieke · Menen, West-Vlaanderen

Ik heb dit parket in deze kamer laten leggen door een pro, maar ik heb geen geld meer voor de andere kamer. Wie kan me helpen? In ruil voor goede seks met mij?

Hulp voor sex met Hennieke
Birke · Leuven, Vlaams-Brabant

Waarom ik kies voor een betaling in natura? Niet omdat ik geen geld heb, maar ik heb wel heel erg veel zin... Dus dit leek me een mooi excuus voor een lekker nummertje..

Sexdating met Birke
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.