Neuken met Stacy uit Maastricht voor wasmachine repareren

In natura met Stacy

Stacy uit Maastricht zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'wasmachine repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een kapotte wasmachine en ook al heel lang geen goede sex meer gehad. Als we dat nu eens konden combineren? Stuur je me even een fotootje van je?
Naam:
Stacy
Plaats:
Maastricht
Klus:
Wasmachine repareren
Regio:
Limburg
Beloning:
Neuken
Werkduur:
1 uur
Leg hier contact met Stacy:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Freeke · Bernheze, Noord-Brabant
Beloning: Neuken

Als jij een spannend avontuurtje met mij wilt beleven zul je me eerst moeten helpen met hen schilderen van mijn overkapping... Alleen de buitenkant :)

Contact met Freeke
Annefloor · Veere, Zeeland
Beloning: Neuken

Ik wil mijn garage een keer flink opruimen, maar er staan wat zware objecten in. Dus ik zoek een sterke kerel die een vergoeding in natura accepteert van mij persoonlijk..

Sex klus voor Annefloor
Francijntje · Veenendaal, Utrecht
Beloning: Handjob

Klim jij eens mijn dak op om een dakpan te vervangen? Dan pak ik daarna pik beet en geef hem een lekkere beurt met mijn handje. Heeft iemand interesse hierin?

Hulp voor sex met Francijntje
Ilza · Zutphen, Gelderland
Beloning: Blowjob

Ik probeer mijn auto te starten maar hij doet het niet. En ik heb geen geld om naar een garage te gaan. Wie kan mij helpen? Wie kan ik in ruil voor hulp klaar likken?

Klussen voor Ilza
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.