Sylke uit Beemster zoekt in de regio Noord-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'objecten transporteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben bereid je een nummertje aan te bieden, mits je voor mij een garage vol troep naar de stort wilt brengen. Als alles weg is mag je hier douchen en ben ik helemaal van jou..
Klussen voor SuzeWe hebben binnenkort weer een soort van prive feestje... En we zoeken iemand die de hele avond achter de bar wil staan. Als beloning mag je dan een triootje hebben met ons twee ;)
Hulp voor sex met MarlotteHi.. ik ben klein van stuk en ik zit met twee lampen die aan het plafond moeten worden bevestigd. Zou jij dat voor me willen doen en dan in ruil daarvoor met mijn borsten spelen?
Klussen voor MarrigjeHeren, ik heb een kamer die een flinke opknap beurt kan gebruiken. Ik ben daar zelf niet goed in en heb geen geld voor een pro.. Wat als jij het doet en ik betaal je in natura?
Hulp voor sex met Mieneke