Truus uit Heerlen zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'computer probleem oplossen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Dit is wat ik je kan bieden in ruil voor een muur van 2m50 bij 3m die helemaal gestuced moet worden. Geen idee hoe lang dat duurt, maar als het klaar is ben ik even helemaal van jou ;)
Klussen voor LiekeDoor de storm is een dakpan van mijn dak weggevlogen en nu lekt het in mijn kamer. Wie het repareert mag me een keertje compleet hebben. Zo zie ik er uit
Meer over JohannekeIk heb een nogal grote zware kast die hier in mijn slaapkamer moet komen te staan. Kun jij dat voor mij doen? Dan zal ik me als beloning voor je uitkleden en ben ik 100% van jou..
Contact info van TeuniZou iemand zo vriendelijk willen zijn om het gras bij mijn moeder te maaien? Ik kan je helaas niet met geld betalen, maar wel met mijn lichaam. Maaibeurt = neukbeurt.
In natura met Mijke