Wouke uit Eemsmond zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'objecten transporteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Ik moet binnenkort voor de school van mijn zoontje taarten bakken, maar dat lukt me niet, wie kan me helpen? Een uurtje bakken = een gratis handjob van mij..
Klussen voor ElmyMijn grasmaaier is kapot en mijn tuin van 300m2 mag wel eens gemaaid worden. Kom jij dat voor me doen met jouw maaier? Nemen we daarna samen een bad... deal?
Klusjes voor VereMijn garage vraagt me 300 euros voor een reparatie die volgens mij helemaal niet zo veel kost! Wie o wie doet het voor een complete betaling in natura?
In natura met BregtjeIk heb mijn PC geformateerd, maar ik krijg hem niet meer aan de praat nu. Is er iemand die mij kan helpen en die een goede beloning in natura kan accepteren?
Klusjes voor Dania