Coco uit Haarlem zoekt in de regio Noord-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'woonruimte gezocht'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik vertrouw garagisten niet meer, na enkele slechte ervaringen, maar mijn auto heeft wel degelijk een goede beurt nodig... net als ik... welke handyman wil me helpen?
Contact met CataleyaIk heb een heel mooie kraan gekocht, maar geen idee hoe ik die moet installeren. Is er een lekkere vent die mij daar bij kan helpen? Dan help ik jou ook op mijn manier.
Sex date met PleunieDit genereuze lichaam is voor een half uur helemaal van jou, mits het je lukt om mijn vaatwasser te repareren! Het water wil niet meer wegstromen.
Contact info van AnnemieHelp! Ik ben studente en heb mijn auto echt nodig, maar de motor wil niet meer starten sinds twee dagen! Wat moet ik doen? Ik ben bereid om je in natura te vergoeden als me helpt!
Hulp voor sex met Janneke