Foske uit Vianen zoekt in de regio Utrecht een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'terras installeren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Wie kan me helpen met mijn verhuizing? Ik woon bij mijn ouders, maar ik ga op kot. Ik heb geen geld, maar wel wat je op de foto ziet... is dat ook goed als vergoeding?
Sexdating met SofiaIk ga op kot, maar heb geen rijbewijs dus ik kan mijn spullen niet verhuizen. Ik zoek iemand die een vergoeding in natura accepteert en met een busje op en neer wil rijden (24 km)
Meer over SijgjeIk heb een heel mooie kraan gekocht, maar geen idee hoe ik die moet installeren. Is er een lekkere vent die mij daar bij kan helpen? Dan help ik jou ook op mijn manier.
Sex date met PleunieHeren, ik zit met een rammelende vaatwasser die zijn werk niet meer correct doet. De monteur vraagt er 80 euro voor... Die heb ik niet, dus ik vergoed je graag op een andere manier.
Sex date met Karlien