Neuken met anaal met Foske uit Vianen voor terras installeren

Sex date met Foske

Foske uit Vianen zoekt in de regio Utrecht een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'terras installeren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben op zoek naar een handige man die mijn terras kan vernieuwen en daarvoor alleen maar in natura betaald wil worden. Ik zit een beetje krap bij kas, maar mijn terras is echt kapot.
Naam:
Foske
Plaats:
Vianen
Klus:
Terras installeren
Regio:
Utrecht
Beloning:
Neuken met anaal
Werkduur:
4 uur
Leg hier contact met Foske:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Liza · Haren, Groningen
Beloning: Neuken

Hallo allemaal, ik zoek een leuke man die bij mij thuis kan helpen het huis op te ruimen! Het is een beetje veel voor mij alleen... In ruil voor een zeer lekkere vrijpartij met mij..

Sex klus voor Liza
Serena · Leek, Groningen
Klus: Stuccen
Beloning: Neuken

Ik heb geen geld meer voor een kamer die compleet gestuced moet worden, maar ik ben bereid om met mijn lichaam te betalen. Graag door één enkele man, niet meerdere.

In natura met Serena
Jenneken · Terneuzen, Zeeland

Ik kijk vaak complimenten over mijn borsten, dus ik wil ze nu gebruiken om je te betalen voor het plakken van mijn fietsband. Na de reparatie mag je je handen wassen en mijn borsten betasten.

Klusjes voor Jenneken
Elenoor · Eemsmond, Groningen
Klus: Stuccen

Ik ben per direct op zoek naar een stucadoor voor een complete kamer van 4m2. Ik heb het financieel helaas een beetje moeilijk op dit moment dus ik vergoed je slechts in natura.

Klusjes voor Elenoor
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.