Foske uit Vianen zoekt in de regio Utrecht een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'terras installeren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik zoek een handige man die goed met de hamer overweg kan en die een reparatie uit kan voeren voor mij. Ik kan helaas niet anders betalen dan in natura met mijn lijf.
Contact met AnnigjeBen per direct op zoek naar een huiswerk begeleider om er voor te zorgen dat ik dit schooljaar goed afsluit.. Ik heb geen geld, geen baan, maar wel een lichaam om mee te betalen.
Klusjes voor VitaWie wil er bij mij elektra aanleggen in ruil voor een vrijpartij zonder limieten? Ik heb geen geld voor een elektricien, maar ik zit hier dus wel even in het donker..
Hulp voor sex met SusannaIk heb een hoop stenen en beton in mijn tuin liggen en ik kan de auto daar niet meer parkeren. Als je het voor me weghaalt kun je een keertje met me neuken..
Klusjes voor Tes