Neuken met anaal met Hennieke uit Menen voor parket leggen

Hulp voor sex met Hennieke

Hennieke uit Menen zoekt in de regio West-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'parket leggen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb dit parket in deze kamer laten leggen door een pro, maar ik heb geen geld meer voor de andere kamer. Wie kan me helpen? In ruil voor goede seks met mij?
Naam:
Hennieke
Plaats:
Menen
Klus:
Parket leggen
Regio:
West-Vlaanderen
Beloning:
Neuken met anaal
Werkduur:
3 uur
Leg hier contact met Hennieke:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Marjon · Hoogezand-Sappemeer, Groningen

Welke lieve lieve klusjesman wil een laminaat vloer leggen in mijn slaapkamer en wil er geen geld voor, maar wel een wilde vrijpartij met mij? Ik betaal dus alleen in natura...

Meer over Marjon
Carijn · Genk, Vlaams-Limburg

Ik bied je 10 minuten met mijn borsten aan als jij een beton blok van 80 x 60 x 50 cm uit mijn tuin weg kan halen en naar de stort kan brengen. Beloning pas na het handenwassen.

Contact info van Carijn
Annichje · Scherpenheuvel-Zichem, Vlaams-Brabant
Beloning: Blowjob

Ik word cam girl, maar ik krijg mijn cam niet aan de praat, dus ik zoek een handige man die dat voor mij kan en wil doen. In ruil voor een blowjob misschien?

Klussen voor Annichje
Truus · Rhenen, Utrecht
Beloning: Neuken

Ik zoek iemand die mijn ramen kan wassen - binnen en buitenkans. Ik kan het zelf niet meer doen en het is echt nodig nu... Is het OK als ik je puur in natura vergoed?

Sex klus voor Truus
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.