Neuken met anaal met Josine uit Eijsden-Margraten voor toilet installeren

Meer over Josine

Josine uit Eijsden-Margraten zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'toilet installeren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

is hier iemand zo aardig om in mijn badkamer een toilet pot vast te schroeven en de leidingen op orde te brengen? Als beloning zal ik me dan volledig aanbieden...
Naam:
Josine
Plaats:
Eijsden-Margraten
Klus:
Toilet installeren
Regio:
Limburg
Beloning:
Neuken met anaal
Werkduur:
3 uur
Leg hier contact met Josine:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Freeke · Bernheze, Noord-Brabant
Beloning: Neuken

Als jij een spannend avontuurtje met mij wilt beleven zul je me eerst moeten helpen met hen schilderen van mijn overkapping... Alleen de buitenkant :)

Contact met Freeke
Lies · Mechelen, Antwerpen

Als alleenstande vrouw is het niet gemakkelijk om een verhuizing op je te nemen. Zeker als je rood staat... Maar ik heb nog altijd mijn sexy lichaam, toch?

Contact met Lies
Rosan · Veere, Zeeland

Mijn vaatwasser doet het weer eens niet. Maar ik ga niet nog eens 80 euros betalen voor een reparateur... Liever een handige man die een momentje met mijn borsten accepteert als vergoeding.

Klusjes voor Rosan
Liz · Lokeren, Oost-Vlaanderen
Beloning: Neuken

Ik zou grag hulp willen bij het schilderen van mijn slaapkamer, want ik heb ene hekel aan witte muren. Ik betaal alleen maar in natura! Wegens geldgebrek..

Sex date met Liz
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.