Neuken met anaal met Josine uit Eijsden-Margraten voor toilet installeren

Meer over Josine

Josine uit Eijsden-Margraten zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'toilet installeren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

is hier iemand zo aardig om in mijn badkamer een toilet pot vast te schroeven en de leidingen op orde te brengen? Als beloning zal ik me dan volledig aanbieden...
Naam:
Josine
Plaats:
Eijsden-Margraten
Klus:
Toilet installeren
Regio:
Limburg
Beloning:
Neuken met anaal
Werkduur:
3 uur
Leg hier contact met Josine:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Mieke · Ouderkerk, Zuid-Holland
Beloning: Neuken

Is er eimand bereid om al het behang uit deze kamer weg te halen? Ook de kleinste stukjes graag. Daarna ben ik voor een uurtje even helemaal van jou, als je wil..

Sex date met Mieke
Carien · Oldenzaal, Overijssel

Wie kan een weekendje voor mijn hond zorgen? Ik wil je er niet voor betalen mt geld, maar wel met een heerlijke blowjob, inclusief klaarkomen in mijn mond... Deal?

Sex date met Carien
Jolinde · Appingedam, Groningen

Mijn huisbaas eist dat ik mijn badkamer helemaal schoonmaak en ontdoe van zwarte vlekken... Euh... Wie kan me hier bij helpen? Nemen we daarna samen een spannend bad..

Hulp voor sex met Jolinde
Emma · Zevenaar, Gelderland
Klus: Stuccen
Beloning: Neuken

Ik best een keer met je naar bed gaan, als jij mijn woonkamer wil stuccen. Alle 4 de muren. Schilderen kan ik zelf wel. Ik wacht op je reactie..

Klussen voor Emma
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.