Neuken met anaal met Josine uit Eijsden-Margraten voor toilet installeren

Meer over Josine

Josine uit Eijsden-Margraten zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'toilet installeren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

is hier iemand zo aardig om in mijn badkamer een toilet pot vast te schroeven en de leidingen op orde te brengen? Als beloning zal ik me dan volledig aanbieden...
Naam:
Josine
Plaats:
Eijsden-Margraten
Klus:
Toilet installeren
Regio:
Limburg
Beloning:
Neuken met anaal
Werkduur:
3 uur
Leg hier contact met Josine:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Marjon · Geraardsbergen, Oost-Vlaanderen

Ik heb een wat vervelende klus en niet de mogelijkheid het zelf te doen en ook niet het geld voor een pro... ALs jij mijn terras schoon wet te maken, ben ik 1 uur lang van jou.

Contact met Marjon
Catoo · Mechelen, Antwerpen
Beloning: Neuken

Kan iemand mijn muren wit schilderen? Alleen de woonkamer. Ik ga verhuizen en moet de oorspronkelijke staat herstellen. Accepeert iemand een beloning 100% in natura van mij?

Klusjes voor Catoo
Michelle · Sint-Niklaas, Oost-Vlaanderen

Ik heb een lekkage, vanwege een gebroken dakpan. En ik ga dus echt niet zelf het dak op. Ook heb ik geen geld voor een pro. Misschien wil iemand me helpen in ruil voor een blowjob?

Hulp voor sex met Michelle
Gieke · Urk, Flevoland

Zin om mijn XL borsten eens te betasten en ze eens fijn te masseren? Dna moet je eerst een klein timmerklusje voor mij uitvoeren, bij mij thuis :) Als het OK is krijg je je beloning..

Sexdating met Gieke
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.