Neuken met anaal met Josine uit Eijsden-Margraten voor toilet installeren

Meer over Josine

Josine uit Eijsden-Margraten zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'toilet installeren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

is hier iemand zo aardig om in mijn badkamer een toilet pot vast te schroeven en de leidingen op orde te brengen? Als beloning zal ik me dan volledig aanbieden...
Naam:
Josine
Plaats:
Eijsden-Margraten
Klus:
Toilet installeren
Regio:
Limburg
Beloning:
Neuken met anaal
Werkduur:
3 uur
Leg hier contact met Josine:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Janieke · Aa en Hunze, Drenthe
Klus: Stuccen
Beloning: Neuken

Ik zit met drie muren die een stuc laag nodig hebben en dat is dus echt niet mijn ding, maar ik wil er wel een beloning in nature tegenover stellen, als jij me helpt..

In natura met Janieke
Willemke · Waalwijk, Noord-Brabant
Beloning: Blowjob

Is er iemand die voor mij af en toe taxi wil spelen? Ik heb nog geen rijbewijs en ook niet het geld er voor. Let wel op: ik vergoed de ritten alleen in natura!

Sex klus voor Willemke
Ellanoor · Beek, Limburg
Klus: Stuccen
Beloning: Blowjob

Er zit al ruim twee jaar een flink gat in mijn muur, wat ik dicht moet maken van mijn huisbaas. Kun jij me helpen? Dan gebruiken we het gat eerst als gloryhole... ;-)

Contact met Ellanoor
Anneminke · Beek, Limburg
Beloning: Neuken

Ik ben op zoek naar iemand die parket kan leggen in twee kamers en die daarvoor niet met geld beloond wil worden, maar met een vrijpartij met mij. Wie o wie komt mij helpen?

Meer over Anneminke
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.