Kaylee uit Gouda zoekt in de regio Zuid-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'terras installeren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Heey, ik zoek iemand die de pomp van mijn vaatwasser kan repareren! Ik kan je met geld betalen, maar ik wil je ook wel een keer lekker afrukken bij wijze van vergoeding ;)
Sexdating met KaatjeIk heb een grote man nodig die voor mij twee lampen op kan hangen in mijn appartement. Ik kan je helaas alleen maar voorstellen om je te belonen voor je werk door je af te trekken.
Sexdating met AichaHeren, ik heb een kamer die een flinke opknap beurt kan gebruiken. Ik ben daar zelf niet goed in en heb geen geld voor een pro.. Wat als jij het doet en ik betaal je in natura?
Hulp voor sex met MienekeIk zoek iemand die voor mij een kroonluchter kan ophangen en aangezien ik een beetje in het rood sta stel ik voor dat ik je beloon in natura met een penis massage.
Contact met Wybrigje