Luitje uit Halle zoekt in de regio Vlaams-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'verhuizing'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Een boom is omgevallen in mijn tuin en ik beschik niet over het juiste gereedschap om dat allemaal op te ruimen. Kun jij mij daarmee helpen? In ruil voor een nummertje met mij?
Sex date met DyckeIk wil behang in mijn toilet ruimte, maar ik heb iemand nodig die me helpt met het vasthouden van de banen wanneer ik ze op de muur plak. Mijn borsten zullen dan je beloning zijn.
Contact info van LinseyTerwijl jij mijn tuin helemaal op orde brengt, wacht ik boven in mijn slaapkamer tot je klaar bent en dan kom je naar boven, neem je een douche en krijg je je vergoeding..
Sex date met MarijeIk beid je mijn lichaam aan als ik de gouden tip krijg voor een nieuwe woning in Overijssel. Voor 400k max, twee kamers, garage en een kleine tuin... succes ;)
Contact met Annelies